YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Boş Zamanlarınızı Değerlendirebileceğiniz 5 İlginç Web Sitesi

can sıkıntısına iyi gelecek ilginç web siteleri

Siz de İnstagram, Whatsapp, Twitter üçlüsünde vakit öldürmekten sıkılmadınız mı? Bermuda Şeytan Üçgeni gibi bizleri içine çeken bu sosyal mecralar rutin bir hayattan çıkmamızı bir hayli engellemiş durumda. Hatta bunlarda vakit geçirmediğimiz günü eksik geçirmiş hissediyor ve uyandığımız da telefonu elimize alır almaz bir saatimiz sosyal medyada gidiyor maalesef. Tabii ki bu sosyal mecraların da birçok alternatifi var ancak ne yazık ki ya bilinmiyor ya da tam anlamıyla değer görmüyor. İşte bu makalemizde sizler için hele ki eve hapsolduğumuz şu günlerde keyifli vakit geçirebileceğiniz 5 ilginç Web sitesini derledik.

1. Google Haritalarda Arabayla Dolaşabilirsin!

2D Driwing Simulator on google maps
2D Driwing Simulator on Google Maps

Google haritaları açıp evini bulmaya çalışmayan veya mahallede turlamayan yoktur herhalde. Hatta gitmek istediğimiz yerleri ordaymışız gibi gezerek bir nebze de olsa isteğimizi dindirmeye çalışırız. Peki bunu daha hızlı ve keyifli hale nasıl getirebiliriz? Mesela bu geziyi arabayla yapıp hem daha keyifli hale getirebilir hem de zamandan tasarruf edebiliriz. İşte bunu online olarak google haritalar üzerinden yapmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. İyi yolculuklar.

Git: Google haritaları araba ile dolaşmak sitesi

2. Milyonlarca Yıldız İçinde Rüya Gibi Bir Yolculuk Yapabilirsiniz!

yıldıları keşfet
yıldızları keşfet

Günün birinde uzaya gitmek ve yıldızların arasında rüya gibi bir seyahat etmek eminim ki herkesin bir ara hayali olmuştur. Uzay boşluğunun nefes kesici atmosferinde kaybolmak gerçekten de büyüleyici olabilir. Fotoğraflarına bakarken nefes kesen bir atmosfer yaratan bu sonsuz boşluğu yerinde otururken ve odanın ışıkları kapalıyken de keşfedebilir ve de bu duyguyu yaşayabilirsin. Tek yapman gereken uygun ortamı hazırlayıp bu eşsiz siteye gitmen.

Git: Uzayda seyahat etmek (dolaşma) web sitesi

3. Oturduğun Yerden 8848 Metre yüksekliğin Keyfini Çıkarabilirsin!

Çoğu kişinin yükseklik korkusu olsa da Everest Dağı’ na tırmanmak da birçok kişinin hayallerini süslemiştir. Nefes kesen yüzlerce metrelik yüksekliğin tadını çıkarmak için birçok dağcının hayatından olduğu ve her sene binlerce insanın ziyaret ettiği bu eşsiz manzaraya da tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Git: Everest dağına tırmanma sitesi

4. Muazzam Piyano Sesinize Kulak Verin…

Touchpianist
Touchpianist

Daha önce Play Store’ dan indirdiğiniz kalitesiz ve saçma piyano gitar çalma uygulamalarını bir kenara bırakın. Şimdi gideceğiniz site Türk yapımı ve de muazzam kalitede piyano sesini sizin zevkinize uygun bir şekilde tasarlıyor. Kesinlikle beklentinizi karşılayacak bir site.

Git: Muazzam piyano çalma site

5. Müptelası Olduğunuz Naylon Balonları Patlatmayı Deneyin Öyleyse!

naylon balon patlatma
Naylon balon patlatma

Bir diğer ilginç web sitesi ise naylon patlatma web sitesi. Bazen yeni alınan bilgisayarın arkasından çıkan bazen yeni monte edilecek dolabın arkasından çıkan ve de ürünlerden önce elimize aldığımız naylon balonlar çocukluğumuzun en iyi oyuncağıydı şüphesiz. Hatta şimdi bile karşımıza çıksa deli gibi patlatmaya başlayacağımız naylon balonları da online olarak patlatabildiğinizi düşünün.

Git: Naylon patlatma web sitesi

Yani kısacası sosyal medyadan bir süre uzaklaşıp buralarda kafa dinlemeniz yararınıza olacaktır.