YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

En İyi MicroSD (Hafıza) Kartları

Bir çoğumuzun sürekli kullanmaya ihtiyac duyduğu ama bir çoğumuzunda gerek duymadığı hafıza kartlarını inceliyoruz. Hafıza kartlarını takip etmeyeli epey gelişmişler 🙂 Ve işte en iyi hafıza kartları.

En İyi MicroSD (Hafıza) Kartları

SanDisk Ultra 200GB microSDXC Hafıza Kartı

En İyi MicroSD (Hafıza) Kartları
Dosyalarınıza yer bulamıyor musunuz? Veya 4K video mu çekiyorsunuz? İşte bu gibi işlerinizeyardımcı olacak çok güzel ve sağlam bir microSD kart. Bellek depolama alanında uzman şirket olan sandisk’in bu ultra modu sizlere 200GB’lık bir bellek yeri veriyor. Bir hafıza kartı için oldukça mükemmel bir rakam. Geçen yıl piyasaya çıkan bu kart sayesinde depolama sıkıntısı yaşayacağınızı hiç sanmıyoruz. Bu hafıza kartının fiyatı ise 80 dolar.

Samsung EVO Plus 64GB microSDXC Hafıza Kartı

En İyi MicroSD (Hafıza) Kartları
Samsung evo plus microsd kartın saniyede okuma hızı 80MB dir. Bu hafıza kartının depolama alanı 64GB dır. Çok sıcağa dayanıklı bu hafıza kartı yaklaşık olarak 28 dolardan satılıyor.

PNY U3 Turbo 64GB microSDXC Hafıza Kartı

En İyi MicroSD (Hafıza) Kartları
PNY şirketinin bu hafıza kartı 4K videolar için idealdir. Saniyedeki 90MB okuma hızı ile dikkat çekmeyi başarıyor. En güzel özelliği ise suya dayanıklılığı. Su altında uzun süre dayanabiliyor. Pny bu hafıza kartına ömür boyu garanti imkanı sağlıyor. Fiyatı ise 24 dolardan başlıyor.

SanDisk Extreme PLUS 64GB microSDXC Hafıza Kartı

En İyi MicroSD (Hafıza) Kartları
SanDisk extreme plus microsd kartı full hd ve 4K video kayıt yapabilme yeteneğine sahip. Saniyedeki dosya aktarım hızı ise 95MB dir. 64GB lık seçeneği bulunan sandisk exremenin fiyatı ise yaklaşık 50  dolar civarında.

Kingston Digital, 64GB microSDXC Hafıza Kartı

En İyi MicroSD (Hafıza) Kartları
Listemize burda son verirken kingston’dan bir ürün tanıtmazsak ayıp olur harbiden. Kingston digital modeli 64 gblık depolama alanı, 90MB okuma hızı ve 45MB yazma hızı ile bu listemizde yerini aldı. Fiyaına gelirsek 30 dolardan başlıyor.