YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

2020 Android En İyi 20 Uygulama

Merhaba teknotacı takipçileri bu makalemiz de en iyi 20 android uygulamasını sizlere tanıtacağız. Android kullanıcıları ios kullanıcılarına göre çok daha avantajlı konumdalar. Çünkü android globelde en çok kullanılan mobil işletim sistemi olduğu için haliyle android mobil uygulama pazarı daha rekabetçi. Ve bu rekabet ile geliştiriciler daha kullanışlı uygulamalar çıkarmak için birbirleriyle yarışıyor. Bizler de İşinize yarayabileceğini düşündüğümüz en iyi ve en faydalı android uygulamalarını sizler için listeledik.

StoryZ

storyz android en iyi fotoğraf hareketlendirme uygulaması

İlk olarak storyZ uygulaması ile başlayalım. SroyZ uygulaması fotoğraflarınıza hareket kazandırabileceğiniz bir uygulama. Bu uygulama ile fotoğraflarınıza çeşitli hareketler verebilir ve bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak profilinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Uygulama genel olarak ücretsiz olsa da çoğu özellik için pro hesaba geçilmesi gerekiyor.

StoryZ İndir

Style İt!

style ıt

Style it uygulaması ise benim oldukça sevdiğim bir uygulama. Yazdığınız yazıları style it uygulaması ile fontlarını ve görünümünü değiştirerek farklılık yaratabilirsiniz. İçerisinde bulunan onlarca farklı fontu ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı da oldukça basit. fontunu değiştirmek istediğiniz yazıların başına ve sonuna * (yıldız) işareti eklemeniz yeterli oluyor.

Style It! İndir

Remote FingerPrint

remote fingerprint indir

Bilgisayarınızı uzaktan açmak istiyorsanız remote fingerprint tam size göre. Fingerprint uygulamasıyla bilgisayarınızı telefonunuzdan parmak iziniz ile açabilirsiniz. Oldukça havalı ve kullanışlı duran bu uygulamaya ücretsiz erişebilirsiniz.

Remote FingerPrint İndir

Blob Walpaper

blob walpaper

Basit duvar kağıtlarından sıkıldıysanız ve duvar kağıtlarınıza hareketlilik kazandırmak istiyorsanız Blob duvar kağıdı uygulaması tam size göre. Aynı zamanda bu uygulama ile canlı duvar kağıtlarına da erişebiliyorsunuz. İçinde bulundurduğu farklı canlı duvar kağıtları ile telefonunuzu renklendirebilirsiniz.

Blob Walpaper İndir

Whale Papers

whale papaers

Whale papers android uygulaması ise sizlere sade şık vektörel çizimlere sahip duvar kağıtlarını sunuyor. İçinde bulundurduğu binlerce şık ve minimalist duvar kağıdı ile telefonunuzu şık ve sade bir hale getirebilirsiniz. Çeşitli kategorileri ile de kendinize uygun yüzlerce duvar kağıdı bulabilirsiniz.

Whale Papers İndir

Split Cloud

split cloud

Split cloud mobil uygulaması ise iki farklı müziği aynı anda oynatmanıza olanak sağlıyor. Android için en iyi çift müzik oynatıcılarından biri olan spilit cloud uygulamasının kullanması ise tamamen ücretsiz.

Split Cloud Music İndir

Math

microsoft math uygulaması

Gücünü microsoft yapay zekası ile alan bu matematik problem çözme uygulaması Math çok başarılı bir uygulama. Math uygulaması ile en zor matematik problemlerini bile kolaylıkla çözdürebiliyorsunuz ve uygulama size bu problemi nasıl çözdüğünü adım adım anlatıyor. Oldukça başarılı bir uygulama olan math mevcut hesap makinesi uygulamanızın yerini alabilir.

Math İndir

Muviz Edge

muviz edge

Muviz edge uygulaması telefon çerçevelerine hareketli bir şerit yerleştiren bir uygulama. Bu uygulamanın çerçeve kenarlarındaki şetirler oynatılan müziğin ritmine göre hareket ediyor ve telefonunuza ayrı bir hava katmayı başarıyor. Uygulama içerisinde ücretli satın almalar olsa da ücretsiz verilen efektler gayet yeterli duruyor.

Muviz Edge İndir

Dark Mode

dark mode

Dark mode uygulaması ile akıllı telefonunuzda bulunan tüm uygulamaların temasını karanlık tema olarak ayarlayabilirsiniz. Basit arayüzü ile kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamayı sildiğiniz takdirde de mecvut ayarlarınızı koruyor. Otomatik modu sayesinde de karanlık tema ile aydınlık tema ayarlarını zamanlayarak da otomatik olarak başlatabilirsiniz.

Dark Mode İndir

Notisave

notisave bildirim kaydetme uygulaması android

Notisave android de bilinen en kaliteli bildirim kaydetme uygulamalarında biridir. Aslında bu uygulamayı kullananların kullanım amaçları silinen mesajları görmek. Bilindiği üzere whatsapp, messenger gibi uygulamlarda gönderilen sohbetler geri silindiğinde mesajın ulaştığı kullanıcıda da siliniyor. Fakat Notisave gelen her bildirimi kaydettiği için silinen mesajları da böylelikle kolay bir şekilde görüntülenebiliyor.

Notisave İndir

UltraPix

ultrapix

Ultra pix uygulaması ise içerisinde canlı duvar kağıtlarının olduğu bir uygulama. İlginç ve göze hitap eden canlı duvar kağıtlarını bu uygulama da bulabilirsiniz. Uygulamanın tek eksi tarafı ise sınırlı sayıda duvar kağıdının olması. Belki ilerleyen güncellemeler de duvar kağıdı sayısı artabilir.

UltraPix İndir

OverDrop

overdrop

over drop detaylı hava durumu tahminlerini sunan bir uygulama. Uygulama içerisinde detaylı hava tahminleri mevcut. Dünya haritasından 3d olarak hava durumunu da bu uygulama ile takip edebilirsiniz.

OverDrop İndir

Crona

crona

Crano uygulaması ise telefonunuzdaki bildirimleri bilgisayarınızda görmenize ve bilgisayarınız ile telefonunuz arasında dosya alışverişi sağlayan bir uygulama. Crona uygulamasını mobil telefonunuza ve chrome eklentisini de kurduktan sonra telefonunuzdaki bildirimleri kontrol edebilir ve iki cihaz arasında dosya alışverişi gerçekleştiricebilirsiniz. İşi gereği sıklıkla bilgisayar başında olan kullanıcılar için vazgeçilmez bir uygulama diyebiliriz.

Crona İndir

ScreenShotGo

screen shot go

Kuşkusuz akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından bir tanesi de bulmak istediği ekran görüntülerini kısa süre içerisinde bulamamasıdır. Ekran görüntüleri klasörü içinde aradığımız ekran görüntüsünü kısa süre içerisinde bulmaya yarayan Screen Shot Go uygulaması sizlere oldukça fazla zaman tasarrufu sağlayacaktır. ScreenShot Go yapay zeka ile ekran görüntülerinin içerisinde bulunan yazıları algılayıp kaydediyor ve sizler bir kelime arattığınızda içinde o kelime geçen resimlerin hepsini sizin önünüze seriyor.

Screen Shot Go İndir

PICNIC

PICNIC - gökyüzü değiştirici

Picnic uygulaması ile fotoğraflarınızın çekildiği ortamları değiştirebilir ve anlık olarak kameradan farklı ortamlar oluşturabilirsiniz. Yani kısaca ister güneşli hava, ister yağmurlu hava gibi onlarca farklı ambiyansı fotoğraflarınıza tek tıkla entegre edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu uygulamanın kullanımı ise tamamen ücretiz.

Picnic İndir

Tiny Planet

tiny planet

Tiny Planet uygulaması ise fotoğraflarınıza o meşhur yuvarlatılmış 3d efektini veren güzel kullanışlı bir uygulama. Kullanımı ve arayüzü oldukça basit olan bu uygulama ile dilediğinizi fotoğrafı yuvarlak 3d şekilde yapabilirsiniz.

Tiny Planet İndir

Chroma Lab

chroma lab

Chroma Lab uygulaması ise popüler ve kullanışlı bir fotoğraf efekt uygulaması. Bu uygulama içerisinde daha önce çok rastlamadığınız efektler ile karşılaşacaksınız.

Chroma Lab İndir

Stupis Screens

stupis screens

Stupis screens uygulaması ise bir duvar kağıdı uygulaması. Ama bu duvar kağıdı uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği ise içerisinde bulunan duvar kağıtlarını kendi zevkinize göre düzenleyebiliyor olmasıdır.

Stupis Screens İndir

Motion Stills

motion stills - android için en iyi canlı fotoğraf çekme uygulaması

Motion Stills uygulaması da android için en iyi canlı fotoğraf çekme uygulamalarındandır. Bu uygulama ile canlı fotoğraflar çekebilir ve 3d sanal gerçeklik kamerası ile de oldukça eğlenebilirsiniz.

Motion Stills indir

Wanna Kicks

wanna kick yapay zeka sanal gerçeklik ayakkabı giyme uygulaması

Ayakkabı satın almadan ayakkabınızı sanal gerçeklik ile denemek nasıl olurdu sizce? Wann Kicks uygulaması ile en çok bilinen ayakkabı modellerini sanal bir şekilde ayağınızda deneyip görebilirsiniz. Uygulama telefon modellerine göre çözünürlük kalitesini düşürüp arttırabiliyor. Bu uygulamada tamamen ücretsiz.

Wanna Kicks İndir

Sizin de çok sevdiğiniz ve vazgeçemediğiniz mobil uygulamalar var ise bizler ile yorum kısmından paylaşabilirsiniz.