YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Türk Telekom’dan Sil Süpür Kampanyası – Bedava Dk, Sms ve İnternet

türk telekom sil süpür kampanyası

Türk Telekom uzun süredir kampanya düzenlemez oldu. Açıkçası bizler diğer operatör şirketlerinin kampanyalarını gördüğümüzde kıskanmıyor değildik.

Türk Telekom, mobil hat kullanıcılarına bir sürpriz yaparak yeni bir kampanya yaptı. Kampanyanın adı “Sil Süpür Kampanyası“.

Bu yazımızda bedava internet, bedava sms ve bedava dakika veren türk telekom kampanyası olan sil süpür kampanyasını inceleyeceğiz.

Sil süpür kampanyası ile birlikte türk telekom kullanıcıları hediye internet, sms ve dakika kazanıyorlar. Evet şimdi ise gelelim sil süpür kampanyasından hediye dk, sms ve internet nasıl kazanılır? sorusuna…

Öncelikle türk telekom sil süpür kampanyasına katılmak için yapmanız gereken ilk şey play store ve app store dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Online İşlemler İndir (Google Play Store – Android)

Türk Telekom Online İşlemler İndir (App Store – İos)

Türk Telekom mobil uygulamasını indirdikten sonra ise mobil uygulamaya giriş yapmak zorundasınız.

Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaptıktan hemen sonra sağ üst tarafta sizleri bir hediye paketi ikonu karşılayacak. Ve bu ikona tıklayacaksınız.

Hediye paketi ikonuna tıkladıktan sonra ise karşınıza “Sil Süpür” yazısı çıkacak. Ve bu yazıya tıklayarak hediye bölümüne ulaşacaksınız.

Bu bölümde bulutlar ile kaplı ekranı parmağınız ile silerek hediye dk, sms ve internet kazanacaksınız.

Türk Telekom sil süpür kampanyası haftada bir yapılmaktadır. Her hafta düzenli olarak türk telekomdan hediye internetler, dakikalar ve smsler kazanbilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Hediyeleri

Geçerlilik SüresiHediye
1 AyMuud Premium Üyeliği
Haftalık30 GB
Haftalık10 GB
Haftalık5 GB
Haftalık2 GB
Haftalık500 MB
Haftalık250 MB
HaftalıkHer Yöne 250 Dk
Günlük5 GB
Günlük2 GB
Günlük1 GB
Günlük500 MB
Günlük250 MB
Günlük100 MB
GünlükTürk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 AyArayanıBil Servisi
Tek SeferlikEnterprise’dan %40 İndirim
Tek SeferlikMNG Kargo’dan %30 İndirim

Etiketler: Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Hediyeleri, Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nasıl Yapılır? Türk Telekom Bedava Kampanyalar, Sil Süpür Kampanyası Hilesi