YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

IPhone İçin Olmazsa Olmaz 10 Uygulama

Iphone kullanımı günümüzde bir hayli artmıştır. Daha iyi bir ıphone kullanımı için her Iphone de olması gereken uygulamaları sizler için derledik.

Bu liste, her iPhone kullanıcısının sahip olması gereken 10 uygulamayı önerir.

1.Tuneup Contacts:

Tuneup Contacts:
Iphone de olmazsa olmaz 10 uygulama

Tuneup Kişileri bir iPhone’daki kişileri yönetir ve düzenler. Tüm iPhone kişilerinizi anında ve zahmetsizce şekillendirir. Bu tek uygulama ile herhangi bir kişiyi birleştirin, kopyaları silin, gereksiz kişileri kaldırın, gruplar oluşturun ve tüm kişilerinizi çevrimiçi yedekleyin. Systweak Software tarafından geliştirilen uygulama, App Store’da mükemmel beş yıldıza sahiptir. Uygulama, iPhone’unuzdaki kişiler için mükemmel bir uygulama olmasını sağlar.

2.Evernote Scannable:

Evernote Scannable
en iyi ıphone uygulamaları 2020

Adından da anlaşılacağı gibi, Evernote Scannable her tür kağıdı tarar ve kullandığınız herhangi bir platforma bırakarak paylaşılabilen yumuşak kopyaya dönüştürür. Uygulama, herhangi bir basılı kopyayı yumuşak bir kopyaya dönüştürerek anında aktarmayı kolaylaştırır. Evernote tarafından geliştirilen uygulama, mükemmel bir 5 yıldıza sahip ve kendisini kaçınılmaz kılıyor.

3. Prosper Daily:

Prosper Daily
ıphone de olmazsa olmaz 10 uygulama

Prosper Daily, hesapları korumak ve uygun harcama yapmak için finansal bir araçtır. Uygulama ayrıca, kartınız konumunuzdan uzakta kullanıldığında kredi puanlarını izlemeye ve uyarı göndermeye izin verir. Prosper Daily, harcamalarınızı ve mali durumunuzu ele almanın akıllı bir yoludur. 4.5 yıldız ile uygulama mağazasında iyi bir puan paylaşıyor.

4. EasilyDo:

 EasilyDo
ıphone de olası gereken uygulamalar

Kişisel ve profesyonel yaşamınıza özen gösterebilecek sanal bir program arıyorsanız, EasilyDo tam size göre. Uygulama, acil durumlarda trafiği kontrol etmek, zihninizden kaymış olabilecek önemli bir postaya yanıt vermeyi hatırlatmak ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bazı tuhaf görevleri yerine getirecektir. App Store’daki kullanıcılar uygulamayı 4.5 yıldızla derecelendirdi.

5. Right Backup Anywhere:

Right Backup Anywhere:
her ıphone de olması gereken uygulamalar

Her Yerde Doğru Yedekleme, tüm fotoğraf, video, belge ve müzik dosyalarınızı yedeklemenize yardımcı olur. Yedek dosyalar bulutta depolanır ve paylaşılabilir. Uygulaması önemli bir dosyayı kaybetme riskini ortadan kaldırır. Her Yerden Doğru Yedekleme ile istediğiniz zaman istediğiniz yerden herhangi bir dosyayı yedekleyin. Uygulama App Store’da 4 yıldız tutar ve Mac, Android ve Windows gibi diğer platformlarla da uyumludur.

6. Shazam:

Shazam:
ıphone uygulamaları 2020

Olasılıklar, bu inanılmaz müzik uygulamasına sahip olmanız gerektiğidir, eğer değilse bu müzik uygulamasını en kısa sürede almalısınız! Shazam, sözleri ile birlikte herhangi bir müzik parçasını ve sanatçıyı tanımlamaya yardımcı olan bir müzik uygulamasıdır. Popüler uygulama Shazam Entertainment Ltd. tarafından geliştirilmiştir ve App Store’da 4.5 yıldızla derecelendirilmiştir.

7. Dashlane:

Dashlane
ıphone de olması gereken uygulamalar

Dashlane şifre yöneticisi ve dijital cüzdan güvenliğidir. Tüm şifrelerinizi tek bir yerde güvende tutmak için uygulamaya güvenebilirsiniz. Uygulama ayrıca, uygulama ile dikkatlice kaydedildikten sonra tüm hesaplarınıza giriş yapmanızı sağlar. Kullanıcılar bu kullanışlı ve kullanışlı uygulamayı 4.5 yıldızla derecelendirdi.

8. Onavo Extend:

Onavo Extend
Iphone uygulamaları 2020

Tüm olağanüstü yardımcı programlarda, mobil verilerinizi kaydetmenize yardımcı olacak bir uygulamanız da olmalıdır. Onavo Extend bunu sizin için yapmayı amaçlıyor. Uygulama, veri yükleme süresini dengeleyerek ve Wi-Fi ile bağlandığında mobil verileri otomatik olarak kapatarak veri tasarrufu sağlar. Bu Onavo Inc. yardımcı programı App Store’da mükemmel 5 yıldız tutar.

9. Flipboard:

Flipboard
en iyi ıphone uygulamaları 2020

Flipboard, dünyanın her köşesinden tüm bilgileri veren sanal bir dergidir. Uygulama binlerce hikaye, resim, video ve takip hikayesi içeren birçok segment ile tasarlanmıştır. Favori listenizdeki herhangi bir segmenti ekleyebilir ve bunları takip edebilirsiniz. Yardımcı program Apple App Store’da 4 yıldızla derecelendirildi.

10. Pedometer++:

Pedometer++:
ıphone uygulamaları

Pedometre ++ sağlık söz konusu olduğunda güvenmek için mükemmel bir uygulama. Günlük ve haftalık olarak attığınız adımları takip ederek sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olur. Otomatik olarak ayak sayısını ve benzerlerini gösteren birkaç ayar ile bu uygulama yürüyüş ve sağlığınızı dengelemeye yardımcı olur. Kullanıcılar uygulamayı App Store’da 4 yıldızla derecelendirdi.

Sizler de ıphone de olması gereken uygulamaları listelediğimiz yazımıza göz atabilir cihazınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.