YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

En İyi 7 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

fotoğraf düzenleme uygulamaları

Fotoğraf çekmeye olan ilginin ve fotoğraf paylaşımının bir hayli arttığı günümüzde artık kullanıcıların fotoğraf düzenleme uygulamalarına olan ihtiyacı da artmıştır. Biz de Teknotacı ekibi olarak en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulamasını sizler için derledik. Sizler de en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulamasını inceleyerek fotoğraflarınızın kalitesini arttırabilirsiniz.

en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulaması
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulamasına aşağıda bakabilirsiniz.

1. Design Wizard

Design Wizard
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

Design Wizard, ağınızı birinci sınıf şablonlarla şaşırtmanın şık bir yoludur. Araştırmalarımız sırasında akıllara durgunluk veren bu web aracıyla karşılaştık. Araç Adobe Photoshop için ideal bir alternatif.

Zengin özelliklere sahip bir web fotoğraf düzenleme yazılımı olan Design Wizard, benzersiz görüntüleri anında oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca, araca entegre Buffer’ı kullanarak kreasyonlarınızı indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Tasarım Sihirbazı, görüntüleri arkadaşlarınız arasında paylaşmak ve geri bildirim almak için önizleme indirme seçeneği sunar. Araç çok kullanıcı dostudur ve zarif bir arayüze sahiptir.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

2. Luminar (MAC)

Luminar
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

Uygulama hızlı, güçlü ve dünyanın ilk yapay zeka destekli fotoğraf filtresi ile donatılmıştır. Bu, en zarif fotoğrafları güzelliğe dönüştürebilir. Luminar, herkesin fotoğraf düzenlemesini kolaylaştırır ve hızlandırır. Kaydırıcı özelliği ile fotoğraflarınızı saniyeler içinde geliştirebilirsiniz. Uygulama hakkında en iyi bölüm, kaydırıcıyı kullanarak düzenlenmiş fotoğrafları orijinal ile herhangi bir noktada karşılaştırabilmenizdir.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

3. GIMP (Cross Platform)

GIMP (Cross Platform)
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

GNU Görüntü İşleme Programı, diğer bir deyişle GIMP, birkaç nedenden ötürü iyi bilinir ve sevilir. GIMP, Windows, OS X ve Linux makinelerini kolaylıkla destekleyen bir çapraz platform fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ücretsiz olmanın yanı sıra, daha fazla artıları da var, çekici bir özelleştirilebilir arayüz ile geliyor, böylece fav araçlarınızı rahatlığınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf manipülasyonunu ve rötuşlamayı kolaylaştıran görüntü düzeltme yardımcı programlarına sahiptir. Ücretsiz olarak özelliklerle dolu karşılaştırılabilir bir uygulama bulmak zordur.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

4. Pixelmator (Mac)

Pixelmator (Mac)
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

Pixelmator, hızlı ve güçlü düzenleme araçları oluşturmak için Mac OS X kitaplıklarını kullanan gelişmiş bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Mac ve iOS teknolojileri üzerine kurulduğundan, yazılım iPhoto ve Aperture ve iCloud gibi özelliklerle sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Ayrıca Facebook ve Flickr için yerleşik ihracat araçları sunar. Uygulama ayrıca Ton / Doygunluk, Gölgeler / Açık tonlar ve Kontrast gibi çok sayıda renk düzeltme aracı sunar.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

5. PIXLR (Web)

PIXLR (Web)
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

Pixlr Editor zengin özelliklere sahip bir web uygulamasıdır. Kullanıcılara ayarlamalar, katmanlar, filtreler ve efektler, döndürme, yeniden boyutlandırma, kırpma ve düzenleme, alan seçimi vb. Gibi temel görüntü seçenekleri sunar. Ücretsiz olması dikkatinizi çekmeye değer. Ayrıca, bir web uygulamasıdır. Dolayısıyla, bu düzenlemeleri yapmak için uyumlu cihazlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

6. Paint.NET (Windows)

Paint.NET (Windows)
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

Paint.NET, sınırsız geri alma, tonlarca efekt ve filtre ile birlikte çok sayıda araçla birlikte gelir. Adıyla ilgili bir yanlış anlamaya başlamadan önce, uygulama temel bir görüntü düzenleme uygulamasından çok daha gelişmiş özellikler sunar. Hızlı, esnek ve ücretsizdir. 

7. Affinity Photo (Windows & Mac)

Affinity Photo (Windows & Mac)
en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulaması

Bugüne kadar tespit edilen en iyi ve en ciddi Photoshop alternatiflerinden biri diyebilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçıların ve tasarımcıların gereksinimlerini göz önünde bulundurarak özel olarak yaratılmıştır. Affinity Photo, Photoshop’tan çok daha ucuz olsa da (ek abonelik maliyeti yok), içerik oluşturucuları bunun daha iyi olduğunu ve daha yüksek hızlar, daha az kilitlenme ve sınırsız geri alma vaat ettiğini iddia ediyor.

en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulamasını listelediğimiz yazımızı inceleyebilir. Sizler de bu fotoğraf düzenleme uygulamalarından yararlanabilirsiniz.