Nasıl Yapılır

Wifi Şifre Kırıcı 2019 İndir

Wifi şifre kırma sadece hackerların işi diyenleri etrafta sürekli görürüz. Ama teknoloji geliştikçe wifi hacklemek çocuk oyuncağı.

Bedava internet açıklarının sürekli kapanması bizleri komşularımızın wifi şifrelerini kırmaya teşebbüs ediyor. 2017 yılına girmeye az kalmışken dedik internetsiz ev kalmasın 🙂

Wifi şifresi nasıl kırılır?

Öncelikle telefondan wifi şifre kırma yöntemini belirtelim. Bu yöntem tamamen sosyal mühendislik içermektedir. Android de wifi şifre kırma yöntemleri şunlardır;
  • Ekran videosu çekme programlarını bilmeyen yoktur herhalde. Ekran videosu çekerek wifi hacklemek çoğu kişinin aklına gelmeyen pratik bir yöntemdir. Az aklımızı çalıştırırsak programsız wifi şifre kırma işlemini yapabiliriz. Peki nasıl?
Wifi sifre kirma

Öncelikle en samimi olduğumuz bir komşumuzun veya akrabamızın yanına gidiyoruz. Telefondan ekran videosu programını açıp çekim yapmaya başlatıyorsunuz. Ve karşınızda kim varsa kendisine “-çok ödev var yapmak zorundayım ve internetim yok lütfen şifreyi girebilir misiniz? İşim biter bitmez size verip siz wifiyi unut’a basın lütfen” gibi karşınızdakinin ikna olabileceği cümleler kurun. Mutlaka wifi şifresini girecektir. Ve wifi şifresini girdikten sonra ekran videosu programını durdurunuz. Durdurduğunuz videonun içinde wifi şifresi de olacaktır.

 

Pc den – Bilgisayardan wifi şifresi kırma programsız biraz zordur. Yani programsız wifi şifresi kırma hackerların görevidir. Sizlere çok güzel, basit ve kullanışlı wifi şifre kırma programı vereceğim. Program her sistemlerde çalışmaktadır. Bu program 1 gb olup kırmadığı şifre yoktur. Yaklaşık dakika da wifi şifrelerini kırabiliyor. Anlatım yapmayacağımçünkü acayip basit programı pc’ nize kurun takıldığınız bir yer olursa bizler burdayız. Yorum bölümlerimiz 724 açıktır.


Etiketler

İlgili Makaleler

22 Yorum

  1. Wifi şifre kırıcı 2017 linkleri güncellenmiştir.
    Herhangi bir sıkıntıda veya wifi şifre kırmak ile alakalı yardım konularına açığız.

      1. Hocam eğer yeni işletim sistemi kurma adına herhangi bir bilginiz yok ise bu yöntem ile wifi şifre kırmak sizlere uygun değil. Lütfen wifilax ile ilgili bilgi sahibi kişilerden destek alınız.

  2. Kardeşim ben yapamadim ya basamak basamak yazabilirmisin flaş yazdırdım programı setuptan kurdum bilgisayar kendini yeniden başlattı hangi seçenekleri seçeceğimi bilmiyorum yardım et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı