teknolojiden fazlası

Turkcell Psiphon İle Bedava İnternet (Yeni Ayar)

4 11.730
Uzun süredir bedava internet konusunda turkcell ile acayip sıkıntılar yaşıyorduk. Yaklaşık 2-3 aydan uzun bir süredir turkcell bedava internet ile alakalı yayın paylaşamıyorduk. Ama eninde sonunda yeni bir ayar bulundu…

psiphon turkcell bedava internet

Turkcell’in hızını zaten bilmeyen yoktur. Ayar oldukça hızlıdır. Herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyoruz. Olurda yaşarsanız yorum bölümü ne güne duruyor 🙂


İşte 2017 Turkcell Bedava İnternet Ayarı


Öncelikle aşağıdaki linkten psiphon eski sürüm (3,148) apk indiriyorsunuz. İndirdikten sonra bedava internet ayarlarını yapabilmemiz için psiphon uygulamasını cihazınıza kuruyorsunuz. Unutmadan söyleyelim apn ayarlarına dokunmuyorsunuz. Turkcell’in normal internet apnsi olacak.

Psiphonu kurduktan sonra açıp psiphon ayarlar sekmesine giriyorsunuz. Orada “bir http vekil sunucusu aracılığıyla” seçeneğini işaretliyorsunuz. Ve sistem ayarlarını seçiyorsunuz.

psiphon turkcell

Son olarak özel http üst bilgileri seçeneğine tıklıyorsunuz. Çıkan ekranda üst bilgi bir bölümünü göreceksiniz. Birinci boşluğa “Host” ikinci boşluğa ise “waparasayfa.turkcell.com.tr” yazıyorsunuz.

psiphon

Turkcell bedava internete bağlanabilmeniz için sizlere gereken işlemleri anlattık. Umarız herkes sorunsuz bir şekilde bağlanabilir.

Etiketler; Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır, Turkcell 2017 Bedava İnternet Yapımı, Bedava Kampanyalar


4 Yorum
 1. Anıl Durusoy diyor

  Keşke türk Telekomunkinide bulsan kardeş ya

 2. admin diyor

  Hayırlısıyla o da olacak az sabrediniz.

 3. Adsız diyor

  Kardesim hala calisiyomu varsa http ayarlari verebilirmisin

  1. admin diyor

   Kardeşim bu ayar çalışmıyor. Bu iki ayar çalışıyor bunları kullanabilirsiniz. Ama fazla da hızlı değil artık idare edin yeni bir ayar bulunsa haber veririz.

   >> http://www.teknotaci.com/2016/12/turk-telekom-programsz-bedava-internet.html

   >> http://www.teknotaci.com/2017/02/turk-telekom-avea-antizem-pro-vpn-ile.html

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.