Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Eproxy 2017 Bedava İnternet

Evet bildiğiniz üzere ttl gibi bir yöntem bile çok kısa sürede kapandı. Ama merak etmeyin açıklar bitmez. Bizlerde sizler için durmadan bedava güncel internet açıklarını araştırıyoruz. Ve en. sonunda e proxy ile bedava internet yönteminde başarı elde ettik.

turkcell bedava internet

Ayar her yere girmiyor ama internet ihtiyacımızın neredeyse tamamını karşılayabilecek düzeyde. Youtube, play store uygulamalarına kesintisiz girer. Puffin uygulaması ile de internette ki tüm web sitelerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Lafı kısaltarak hemen anlatıma geçiyorum.

Bedava İnternet Eproxy Turkcell Yapımı


Arkadaşlar öncelikle e proxy uygulamasını sizlere verdiğimiz aşağıdaki linkten indiriyorsunuz. Daha sonra ikinci dosya olan .eproxy uzantılı dosyayı indiriyorsunuz.

İndirme işlemi bittikten hemen sonra yeni bir apn oluşturunuz.

Ad: teknotaci
Apn: internet
Proxy: 127.0.0.1
B. Noktası: 8080

turkcell eproxy

Yapıp yeni apnyi seçip mobil erişimi aktif ediyorsunuz.

E proxy uygulamasını giriş yapıyorsunuz. Daha sonra ise hemen üst köşedeki üç nokta olan bölüme girip sizlere verdiğimiz teknotaci.eproxy dosyasını seçiyorsunuz.

e proxy ayar

Ve son olarak uygulamayı başlatıyorsunuz. İşlem bu kadar basit. Artık bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknotacı yeni bedava internet yöntemlerini siz değerli takipçilerine ücretsiz aktaran bir yayın kuruluşudur. Sizlerde teknotacı facebook sayfasını takip ederek en güncel teknoloji haberlerinden, teknolojinin kolay yönlerinden ve en önemlisi bedava internetlerden anında haberdar olabilirsiniz.


Eproxy dosyası indir

Eproxy apk indir


Etiketler

Furkan OTACI

Yazılım ve internete olan bir merakım var. Bu merakım sayesinde web dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı