Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Droid Vpn İle Güncel Bedava İnternet

turkcell bedava internet
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet – Merhaba değerli dostlar. Uzun süredir sizlere turkcell bedava internet ayarları atamıyordum. Bunun sebebi ise turkcell’in açıkları hemen kapatmasıydı. Bulduğumuz veya bulunan internet açıkları çok geçmeden yani hemen hemen en fazla üç haftada kapanıyordu. Bu sebepten ötürü güncel bedava internet bulmak çok zordu.

Ama artık şu turkcell bedava internet ayarlarına bir hız verelim dedik. Umarız bu güncel turkcell bedava internet ayarları internete muhtaç herkes de çalışır.

Droid Vpn İle Turkcell Bedava İnternet Yapımı

Bu bedava internet işleriyle uğraşan dostlar bilir daha öncede droid vpn ile de bir çok bedava internet ayarları yapılmıştı. Turkcell için de daha önceden çalışan ayar tekrardan çalışmaya başladı. İşte turkcell bedava internet ayarları:
Öncelikle buraya tıklayarak droid vpn’nin kendi web sitesine girip kayıt oluyorsunuz.
Daha sonra aşağıda sizlere verdiğim linkten droid vpn son sürüm apk sını indiriyorsunuz. Play store daki sürümü indirmeyin bu sürüm ile çalışıyor ayar. İndirdikten sonra droid vpnyi android telefonunuza kurunuz.
Ve droid vpn den bedava internete girmek için şu ayarları yapınız.
#1
 
turkcell bedava internet ayarları
#2

 

turkcell bedava internet ayarları 1
#3

 

turkcell bedava internet ayarları 2
#4

 

turkcell bedava internet ayarları 4

Mayıs – Haziran 2017 tarihi için güncel turkcell bedava internet ayarlarımız budur ve bu kadardır. Bu yukarıdaki ayarları eksiksiz yaptıktan sonra bedava internete girebileceksiniz.

NOT: Bu ayarları faturalı hattınızdan yapmayınız. Faturalı hatlardan kesim olmaktadır.

 
Dosya Şifresi: sy
 
Etiketler: Droid Vpn Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Güncel Bedava İnternet Yapımı, Bedava İnternet 2017

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı