Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır (Bestline VPN)

Turkcell Bedava İnternet 2017 Güncel – Eskiden bedava internet yapmak çok kolaydı. Hatırlayınız open vpn vardı. Bir pia config ile bizlere süper hızda bir bedava internet deneyimi yaşatıyordu. Hatta hiç bir ayar yapmadan pia config ve premium proxyler ile bu bedava internet deneyimimiz en az 7-8 ay sürüyordu. 

turkcell bedava internet

Ah nerde o eski günler. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte gsm servisleri açıklarını hemen kapatabiliyorlar. Bu da bizim gibi öğrenci gençleri derinden etkiliyordu.

Her neyse bugün sizlere open vpn kadar olmasada normal hızlarda bir bedava internet yöntemi paylaşacağım.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Turkcell bedava internet ayarlarını yaptıktan sonra whatsapp, facebook ve instagram gibi sosyal medya uygulamalarında rahat bir şekilde gezinebilirsiniz. Güncel bedava internet ayarımız bazı tarayıcılarda yavaş çalışabiliyor. Bunun içinde sizler bedava internette daha rahat gezinebilmeniz için sizlere uc browser mini uygulamasınıda vereceğim.

Turkcell bedava internet ayarları 2017 için gelirsek ayarlar çok basit. Aşağıdaki linklerden Bestline adlı vpn uygulamasını indirip cihazınıza kuruyorsunuz. Kurulum bittikten sonra ise mobil veriyi açıp Bestline VPN uygulamasına giriyorsunuz ve connect butonuna basıyorsunuz.

Ekran Görüntüsü

bestline vpn

Sizlerin de gördüğü gibi turkcell yeni bedava internet ayarları sorunsuz çalışmakta. Daha fazla ve daha hızlı bedava internet ayarları için bizleri tekrar tekrar ziyaret etmeyi unutmayın!


Etiketler

9 Yorum

  1. hocam hala çalışıyor mu? avea yedek hattım var. vodafone yada türkcelle taşıyacağım. hangisinde güncel beleş varsa ona geçireyim 🙂

    1. Hocam turkcell de daha fazla bedava internet var. Salla kazan var, bip 15 soruya her gün 1 gb var. Turkcelle ilk defa geçene 8 gb hediye var. Yani var da var. Türk Telekom da şuan için ne geçerli bir ayar var ne de bedava paket.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün