teknolojiden fazlası

Turkcell Bedava İnternet 2017 Güncel

2 537
İnternet paket ve tarifelerin bazen yetersiz kaldığı dönemlerde yaşıyoruz. Hatta yetmiyor 🙂 Çünkü artık her işimizi internet ile yapar olduk. İnternetin bu denli bir ihtiyaç hale gelmesinden ötürü internet paketlerimiz çabuk bitiyor. Çözüm var mı? Evet, turkcell bedava internet 🙂

Uzun süredir teknotacı olarak pek bedava internet paylaşımı yapamaz olduk. Bu kabahatimizden dolayı siz değerli takipçilerimizden özür dileriz.

Gelelim asıl mevzumuza turkcell ücretsiz sınırsız internete girme. Evet aşağıdaki ayarları yaptıktan sonra turkcell bedava internet kullanabileceksiniz.

Uyarı! Turkcell bedava internet adı altında paylaştığımız yöntemleri faturalı hatlarınızda denemeye kalkmayınız. Faturalı hat kullanıcıları yaptıkları halde ay sonu kabarık bir fatura ile karşılaşmaları sıradandır. Bedava internet ayarlarını sadece kontörlü hatlarınızda deneyiniz.


İlk öncelikle aşağıdaki linklerde ki 2 adet programı android cihazınıza kuruyorsunuz. Bu iki uygulamadan biri bedava internete girmemizi sağlayan program (Dash Vpn) , bir tanesi de internette sörf yapmamızı sağlayan tarayıcı (Uc Browser Mini).

Dash vpn’yi kurun ve resimdeki gibi ayarlarını yapın.

Server: Eurape
Acceleration: On

Olacak şekilde ayarları yapın ve connect (yeşil buton) yazısına basın. Ve bedava internetin olduğunu göreceksiniz.

Kurduğunuz uc mini browser uygulaması ile sınırsız turkcell bedava internetin keyfini sürün.

Etiketler; Turkcell Sınırsız Bedava İnternet, Turkcell Ücretsiz İnternet, Turkcell Bedava İnternet
 
 

2 Yorum
 1. yasin diyor

  hala çalışıyormu hocam

  1. Furkan OTACI
   Furkan OTACI diyor

   Ayarlar çalışmıyor hocam. Eski ayarlar…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.