Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet (Yeni Ayar)

Merhaba dostlar, psiphon ve open vpn gibi vpnler bildiğiniz üzere mms apnsi ile çalışabiliyordu. Bu yaklaşık bir haftadan fazla süredir çoğu kişi psiphon ve open vpnyi çalıştıramadı. Mms apnsi tam olarak kapanmış değil arada sırada HTTP Enjektör uygulaması ile girebiliyor. Ve sizlere bu ayarları vereceğiz. Umarız işinize yarar.

http enjektör

Evet dostlar öncelikle şunu belirtelim ayar bizlere ait değildir. Burdan BilginYazılım kanalına verdiği ehi için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayar fazla hızlı değil. Saniyede 300 kb indirme yapıyor. Ve öyle her dakika bağlanmıyor. Şimdilik bu ayarlarla idare ediniz. Lafı uzatmadan ayarların yapılışına geçelim.

Ad:teknotacı
Apn:mms
Yapıp çıkın ve teknotacı apnsini seçin.

Daha sonra ise sizlere aşağıda verdiğim ehi dosyasını indiriniz. Play store’dan da http enjektör uygulamasını indirin.

Http enjektörü açın ve verdiğim ehi dosyasını uygulamanın sağ üst kısmındaki seçeneklerden import edin.

Ve bağlan seçeneğine basınız. İşlemlerimiz bu kadar. Şimdilik bununla idare ediniz kısa sürede yeni ayar bulunacaktır hayırlısıyla.


Etiketler

Furkan OTACI

Yazılım ve internete olan bir merakım var. Bu merakım sayesinde web dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Beyler ehi bizlere ait değil ve ayarlari da bilmiyoruz. Youtube da bilgin yazılım ile iletişime geçiniz. Yakında türk telekom bedava internet ile alakalı bilgilendirme makalesi gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı