teknolojiden fazlası

Programsız Tarayıcıdan Radyo Dinle

0 228
Radyo dinlemek çoğu kişiler için vazgeçilmez bir tutku vazgeçilmez bir vakit geçirme eylemidir. Sizlere bu tutkunuzu daha da kolay hale getirmemizi ister misiniz? Uygulamasız radyo dinle

radyo dinle

Eskiden radyo dinlemeyi o kadar çok severdim ki akşamları fm radyo dinlemeden uyumazdım. Takip ettiğim çok güzel komik radyo kanalları vardı. Senede bir küçük radyolar alırdım kendime. Ama gelişen teknoloji ile malesef çok büyük oranda radyo dinleme oranı düşmüş bulunmakta. Bu en iyi radyo sitesi ile tarayıcıdan radyo dinleyebileceksiniz.

Akıllı telefon üreten şirketler nedense cihazlarına fm radyo uygulamasını yüklemezler. Neden yüklemediklerini bizlerde bilmiyoruz. Ama az sonra vereceğimiz site sayesinde programsız uygulamasız tarayıcıdan fm radyo dinlemenin keyfini yaşayacaksınız.

Radio Garden

Radio garden web sitesi tüm radyo kanallarını bünyesinde barındıran bir fm radyo dinleme sitesidir. Çok güzel bir arayüze sahip olan garden radyo sitesinde dünya haritasından radyo frekansları seçerek radyo kanallarını canlı dinleyebilirsiniz.

Programsız uygulamasız radyo sitesine git.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.