Kategorize Edilmemiş

Pokemon Go GPS Hilesi

Pokemon Go GPS Hile

Tüm dünyada çok kısa sürede papüler olan pokemon go Türk milleti tarafından da oldukça sevildi. Pokemon go diğer oyunlardan ayıran en büyük özelliği ise kişiyi sosyalleştirmesi. Evet pokemon go oynayanlar bu oyun vesilesiyle dışarı çıkıp diğer pokemon go oyuncularıyla sosyal oluyor. Tabi ne kadar olumlu yönleri varsa bi o kadar da olumsuz tarafları var. Örnek verirsek pokemon go oymarken soyguna uğrayanlar, ceset bulanlar, denize düşenler, trafik kazası geçirenler ve daha sayamadığımız bir çok olumsuz tarafları var. Ki bakın demedi demeyin ileride Türkiye olmak üzere bir çok ülkede bu oyun yasaklanır.

Pokemon Go GPS Hilesi

Neyse biz asıl konumuz olan pokemon go gps hilesine geçelim. Evet yanlış duymadınız. Evinizde oturarakta pokemonlar yakalayabileceksiniz. Nasıl mı?

Arkadaşlar Fake GPS Location diye bir uygulama var. Bu uygulama gps konumlarınızı istediğiniz yöne götürmenizi sağlıyor. Bunu indirerek pokemon go gps hilesini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Yalnız İphone kullanıcıları için herhangi bir uygulama bulamadım. Ki bulsam bile Apple cihazım olmadığı için deneme şansım yok. Apple cihazlar için pokemon go gps hilesi bulanlar yorumda belirtirlerse diğer arkadaşlarda faydalanabilirler.

Pokemon Go GPS Hilesi

Dediğimiz gibi hile şuan için android işletim sistemli cihazlarda işe yaıyor. Öncelikle Fake GPS location uygulamasını aşağıdaki linkten yüklüyorsunuz. Sonra uygulamayı açıp dilediğiniz yeri seçiyorsunuz seçtikten sonra ise pokemon go oyununu açıp oynuyorsunuz.

Bu makalemizde siz değerli teknotacı takipçilerine pokemon go gps hilesini anlattık umarım işinize yarar. Kendinize iyi bakın 🙂

Gps uygulaması cihazınızda çalışmıyor ise play store dan başka gps uygulamalarını deneyebilirsiniz.
 

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün