teknolojiden fazlası

Papara Mobil Uygulama Apk İndir

7 242
Papara mobil uygulaması ile internet bankacılığı işlemlerinizi çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Papara henüz yeni bir sistemdir. Ve zaman ilerledikçe gelişen Türkiye de sayılı bir kuruluştur.

Papara apk sayesinde paypal da neler yapabiliyorsanız aynısını papara mobil uygulaması sayesinde de yapabilirsiniz. Papara yerli yapım bir internet bankacılığıdır. Papara aracılığıyla para yükleybilir, arkadaşlarınıza para gönderebilir, iban hesabınıza veya kredi kartınıza para yükleyip veya gönderebilirsiniz.

Ayrıca paypal daki gibi anlaşmalı papara alışveriş merkezlerinde, internet alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz. Tabi henüz yeni olduğu için pek çok mağazada geçerli değil.

Papara sadece hafta içi hizmet veren bir sistem değildir. 7/24 açık ve hizmet veren bu sistem sayesinde günün her saati işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.


7 Yorum
 1. Melih Kendirli diyor

  Merhaba teknotaci. Pia hesabi alicam ama config nasil hazirlayacagimi bilmiyorum. Yardim edersen hesap alicam. (Turk telekom)

  1. admin diyor

   Bizlere facebookdan ulaşabilirsiniz. Ordan anlatım yaparız

 2. Melih Kendirli diyor

  Yazdim ama hala geri donus yapmadin

  1. admin diyor

   http://www.teknotaci.com/2016/02/turk-telekom-avea-daha-hzl-e-proxy.html

   Kardeş bu gönderinin aynısını yap takıldığın bir yer olursa yazarsın

 3. Melih Kendirli diyor

  Linkler kirik 🙁

   1. admin diyor

    teknotacı open vpn confiğini es dosya yöneticisi ile açın en sonda pia hesap bölümünü göreceksiniz. Onu kendi pia nız ile değiştiriniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.