teknolojiden fazlası

Öğrenciler İçin Faydalı Mobil Uygulamalar

0 229
Öğrenci kesimi genelde eğitim uygulamalarından çok oyunlara kendilerini kaptırıyor. Ama birazdan vereceğimiz uygulamalar her öğrencinin işine yarayabilecek türden popüler eğitim uygulamalarıdır.

eğitim

Photomath

photomath

Photomath uygulaması denklem çözen muazzam bir uygulamadır. Uygulamayı açıp herhangi bir matematik denkleminin üzerine koyuyorsunuz, photomath mobil uygulaması size bu denklemi anında çözüyor. Ve sizlere bu denklemi nasıl çözdüğünü adım adım gösteriyor. Her geçen gün yayınlanan yeni güncellemeler ile daha da kullanışlı hale gelen photomath uygulaması öğrenciler için epey kolaylık sağlıyor. Photomath’ ın kendi sitesine girerek güncellemeleri takip edebilirsiniz. Uygulama ios ve android için mevcuttur üstelik ücretsizdir.


İos için photomath tıkla…
Android için photomath tıkla…

The Home Work

the home work app

Home work planner uygulaması adı üstünde ev ödevinizi sizlere hatırlatan bir eğitim öğrenci uygulaması. Sizlerde benim gibi ödevlerinizi sık sık unutuyorsanız homework planner uygulaması sizlere hatırlatacaktır. Ders kategorilerinden ödevinizin ne zaman teslim edileceğini, ödevin önemlilik derecesini belirtiyorsuunuz. Ödevinze yaptığınız derecelendirmeye göre home work sizlere ödevinizi hatırlattırıyor.

İos için home work tıkla…
Android için home work tıkla…

Duolingo

duolingo

İngilizce bilmeyenler için sıfırdan anlatan enfes bir uygulama. Ben b uygulamayı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum, gerçekten ingilizceyi sizlere eğlenceli bir yolla anlatan bir uygulamadır. Duolingo ile boş vakitlerinizi ingilizce yada başka bir yabancı dil öğrenerek geçirebilir, eğitim hayatınıza katkılar sağlayabilirsiniz. Üstelik uygulamayı indirmeden duolingonun web sitesinden de ingilizce öğrenebilirsiniz.

İos için duolingo indir…
Android için duolingo indir…

Üniversiteye Hazırlanıyorum

üniversiteye hazırlanıyorum

Üniversiteye hazırlanan öğrenci arkadaşları adı gibi üniversiteye hazırlıyor 🙂  Uygulama çok güzel bu uygulamayı bende kullanıyorum. Üniversiteye hazırlanıyorum mobil uygulaması ile neredeyse her şeyi yapıyorsunuz; konu takibi, süre takibi, hedef belirleme, widgetler, soru sayısı, tercih listesi, günün sözü ve takvim gibi bir sürü extra özellik sunan uygulamayı mutlaka indirmenizi tavsiye ederiz.

Android için Üniversiteye hazırlanıyorum tıkla…


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.