Kategorize Edilmemiş

Mms Kapandı mı?

Dostlar öncelikle herkese merhabalar, yaklaşık bir haftadır mms apnsi ciddi manada ata vermeye başladı. Bağlantı kopukları veya bağlanmama gibi onlarca mesaj ve yorum geldi. Hem open vpn hem psiphon kısaca mms ile çalışan tüm ayarlar resmen kapandı diyebileceğimiz seviyeye geldi. Bu mms apnsi bilenler bilir yaklaşık bi 8-9 aydır aktif bir şekilde çalışıyordu. Tahminlerimiz doğrultusunda Türk Telekom meseleyi anlamış bulunmakta.

Şuan mesaj atıp hiç bağlanmıyor diyen arkadaşlarda var. Yani sizlere kötü haber vermek istemezdim ama herhalde yavaş yavaş, sıra sıra kapanıyor. Umarım yanılıyoruzdur, belki bakım falandır ama sanmıyoruz. Çünkü Türk Telekom 4.5G’ye geçtikten sonra mms’e olan ihtiyaç ortadan kalkmış bulunmakta.

Şuan elimizde ne var diyebilirsiniz. Elimizde wap var çalışıyorda. Fakat internete girebilmemiz için pia hesap lazım. Pia hesap bulmaktada çok ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Yeni ayarlar için çalışıyoruz ve en geç sürede tamamlamayı düşünüyoruz. Olabilir de olmayabilir de, sonra demeyin neden paylaşılmadı diye. Yeni ayarları paylaşacağımız ilk yer TEKNOTACI facebook sayfası olacak. Sizlerde bu bağlantıya tıklayarak bizeri facebooktan takip edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın. Sakın üzülmeyin bunuda atlatacağız inşallah…


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı