teknolojiden fazlası

LG G6’nın Muhtemel Özellikleri

0 122
Gelecek 2017 yılının en merakla beklenen telefonu lg g6 hakkında şimdiye kadar elimize geçen özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

lg g6
Samsung’un cihazlarının patlayıp alev alması çoğu kullanıcıyı samsung alırken iki defa düşünmelerini mecbur kıldı. Akıllı telefon almak isteyenler samsungtan sonra ikinci tercihleri LG oluyor.
Lg G5 ile yaptığı satışlardan pek de memnun değil. Ama 2017 yılında piyasaya sürülecek olan G6 modeli için epey çalışmalar yapmış ve yapmakta. Her zaman ki gibi telefon daha piyasaya çkmadan lg g6 özellikleri sızdırıldı. Gelin şu yeni amiral gemisi g6‘nın özelliklerine göz gezdirelim.

LG G6 ÖZELLİKLERİ

lg g5

  • TasarımGeçen yıl çıkan g5 telefonu bildiğiniz üzere modüler bir cihazdı. Üzerine çeşitli aksesuarlar takılıp çıkarılabiliyordu. LG G6 modelinde geleneksel yani standart bir tasarım kullanacak iddası bir çok yabancı kaynak tarafından teğit edildi. Yani lg g6 sade bir tasarımla karşımıza çıkacak.
Ayrıca bazı sızıntılara göre lg g6 çıkarılabilir bir pile sahip olmayacak. Kullanıcı pili çıkaramayacak.
  • Ekran
lg v20
  Ekran konusuna gelirsek g6’nın ekran      özellikleri muhtemel şöyle olabilir;
  OLED ekran
  4K desteği
  Çizilmeye dayanıklı
  • Donanım
Gelelim şimdi lg g6 donanım özelliklerine;
Bu noktada fazla bir şey bilinmiyor ancak G6’nın, Snapdragon 830 çipini, en az 6-8 GB RAM ile desteklenmiş olması bekleniyor. G6, muhtemelen bir USB Type-C portuna sahip olacak ve aynı G5’te bulunan 32 GB genişletilebilir, dahili belleği koruyacaktır.
8 MP ön kamera ve 16 MP arka kamerası olması beklenen g6’nın kamera perfonmasının nasıl olacağı çıktıkdan sonra netlik kazanacak. LG şirketi G6 modelinin ses sisteminde de oldukça yenilikler yaptığı söyleniyor.
Lg g6 amiral gemisinin muhtemel özelliklerini sizlerle paylaştık. Ya sizler yeni g6 modeli hakkında neler düşünüyorsunuz. Fikirlerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.
Etiketler: Lg G6 Nasıl Olacak, Lg g6 özellikleri, Lg g6 kamera özellikleri, Lg g6 sistem özellikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.