Nasıl YapılırNedirProgram İncelemesi

Koskoca Bir Aile Olma Yolunda…

Değerli dostlar, geçenlerde bir anket yapmıştık. Anketimizde “Teknotacı forum sitesinin açılmasını ister misiniz?” diye sormuştuk. Ve anket sonuçlarına baktığımızda oy kullananların %83 “Evet Açılsın” diye oy vermişti.

Uzun süredir benim aklıma takılan bir konuydu şu forum işi. Ziyaretçilerimizin büyük çoğunluğu sitede yorum yaparak bizlerden çeşitli konulardan yardım istiyorlar. Ama ne yazık ki Teknotacı web sitemizin bir ekibi yok. Bu siteye sadece ben bakıyorum. Ciddi ekip sıkıntısı yaşadığım içinde her takipçinin de sorununu çözemiyorum.

Uzun süre düşündükten sonra, neden bizimde bir forum sitemiz olmasın diye kendime sordum. Evet biliyorum forum siteleri aldı başını gitti. Önüne gelen siteyi açıp bırakıyor.

Ama inanın ki benim forum sitesini açmamda ki neden gelir elde etmek değil. Ben takipçi dostlarımın çözemediği sorunlarının çözülmesi için bu forum sitesini oluşturdum.

Forumda dostluk, kardeşlik ve yardım olsun istiyorum. Bu yüzden de forum sitesinde elde edeceğim kazançların büyük bir bölümünü çekilişler ile sizlere hediye edeceğim.

Forum sitemizin tüm değerli dostlarımıza hayırlı olması dileğiyle.

Forum Teknotacı


İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı