İnceleme

Kendime Fiyatına Oranla En İyi Notebook Taşıma Çantasını Aldım

Classone Milano Large BP-L100 Notebook Sırt Çantası‘ nı neredeyse 1 aydan fazla süredir kullanıyorum. Bu ürünün artı ve eksi yönlerini sizler ile paylaşacağım.

Classone markasını henüz yeni duymuş olabilirsiniz.

Classone markası uzun süredir çanta piyasasında ve oldukça kaliteli ürünler çıkarmayı başaran güvenilir bir firma.

Ucuz bir notebook çantasına ihtiyacım vardı. Ve öyle alışveriş sitelerinde dolanırken classone marka çantaları önüme çıktı. Tabi ki sizler gibi daha önce bu marka ile tanışmamıştım.

Biraz forumlarda araştırma yaptıktan sonra firmanın en iyi ve en ucuz sırt çantasını buldum.

Notebook taşıma çantasının tam ismi ise Classone Milano Large 13-14-15.6″ Notebook Sırt Çantası BP-L100.

Fiyatı ise tam tamına 52 TL. Bu fiyata sırt çantası bulmak çok zor. Hele ki notebook taşıma çantası ise imkansız diyebilirim.

Ürünü hepsiburada adlı online alışveriş sitesinden aldım ve ürün 3 günde kapıma geldi. Ürün + Kargo 60 lira tuttu. Yalnız bir şikayetimde olacak; aras kargo işini iyi yapmıyor. Ürün sorunsuz geldi ama ürünün kutusu yırtılmıştı. Sırt çantası bildiğinizi dışarıdan gözüküyordu.

Dış Görünüş

classone bp-l100 sırt çantasıÜrünün dış görünüşü bence fiyatına oranla çok çok iyi. Ürünün sadece siyah rengi bulunuyor ve siyah renge birkaç kırmızı renk detayı ekleyerek ürünü daha hoş bir görsele kavuşturmuşlar diyebilirim.

 

Classone Milano Large BP-L100 notebook çantasının 4 tane ana bölmesi var. Bu ana bölmelerin içerisinde de çeşitli bölümler var. Örneğin, not defterinizi bırakacağınız bölüm, kalemlerinizi bırakacağınız bölüm vs.

Her çantada bulunan ve bir klasik haline gelmiş olan suluk bölümü de var elbette.

 

cassone bp-l100 çanta özellikleri
classone bpl100 notebook sırt çantası arka kısım

Dayanıklılık

Ürünü yaklaşık olarak 1 aydır kullanıyorum ve herhangi bir renk solması ve yıpranma söz konusu bile olmadı. Biliyorum ürünün dayanıklılığını 1 aylık bir süre için yorumlamak pek sağlıklı değil ama ürün gerçekten kalite ve dayanıklılık hissiyatını veriyor.

Ve classone milano large notebook sırt çantasının dikişleri gayet sağlam. 2  sene boyunca bu çantanın sizleri üzeceğini pek sanmıyorum.

Ürün aynı zamanda toz ve yağmura dayanıklı. Kolay kolay su geçirmiyor.

 

Etiketler: Classone Milano Large 15″ Notebook Taşıma Çantası İnceleme, Classone Milano Large Notebook Sırt Taşıma Çantası Dayanıklılığı, Classone Milano Large BP-L100 İnceleme


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı