İphone Ücretli Uygulamalar Nasıl Ücretsiz İndirilir?

0 458

Merhaba dostlar, bildiğiniz gibi android kullanıcıları ücretli uygulamaları apk formatında ücretsiz indirebiliyor. Ne yazık ki aynı durum İphone kullanıcıları için geçerli değil.

Ben de sizler için bu yazımda iphone’da ücretli uygulamalar nasıl ücretsiz indirilir onu göstereceğim.

İphone’da ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek iki şekilde olabiliyor. Bunlardan biri Jailbreak kullanarak iphone’a ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek. Bir diğeri ise jailbreak yapmadan uygulama yüklemektir. Ben de sizlere Jailbreak kullanmadan İOS yazılımına ücretli uygulamaları ücretsiz indirmeyi göstereceğim çünkü iphone’a jailbreak yapmak telefonu garanti kapsamından çıkarır.

Bu yüzden İphone’da ücretli uygulamaları Jailbreak yaparak ücretsiz indirmek tavsiye ettiğimiz bir yol değil.

İphone Ücretsiz Uygulama Yükleme

İlk olarak safari tarayıcısını açıp panda helper yazıyoruz ve gelen ilk siteye giriş yapıyoruz.

panda helper iphone bedava uygulama yükleme

Siteye girişimizi yaptıktan sonra ”Regular” yazılı yere tıklıyoruz.

iphone için ücretsiz uygulama indirme

Regular” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfadan ”Download Free Version” yazısına tıklıyoruz

İphone cihazımıza ”yükle” onayı gelecek ve bizde yükleye basıp uygulamayı yüklüyoruz fakat sayfadan çıkmıyoruz ve ”Download Free Version” yazısına tıkladığımızda gelen yönlendirmeden sayfayı aşağıya doğru çekip ”click to trust” yazısına tıklıyoruz.

Evet dostlar iphone’a ücretli uygulamaları ücretsiz indirmede artık son aşamadayız.

Uygulama telefonun menüsüne yüklendikten sonra Ayarlar>Genel>Aygıt Yönetimi konumuna geliyoruz ve yüklediğimiz uygulamaya izin vermemiz gerekiyor. Bunun içinde ”Güven” yazısına tıklıyoruz.

Bu işlemlerden sonra uygulamamıza girip iphone’da ücretli uygulamaları ücretsiz indirebileceğiz ve İOS bizler için daha güzel bir hâl almış olacak.

Bu makalemizde sizlere iphone’da ücretli uygulamalar nasıl ücretsiz indirilir onu gösterdik. Yapamayan yada aklında soru işareti kalan arkadaşlar yorum kısmından sorularını sorabilirler.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. OnaylaVeri Politikamız