teknolojiden fazlası

İphone İçin En İyi Vpn Uygulamaları

0 639

Vpn uygulamaları internette gezinmek için bizlere yardımcı olan sanal gizlenme programlarıdır. Günümüzde siber saldırıların hızla artışı ve mahremiyet diye bir şey kalmamış durumda. Her an sizlerin fotoğraf ve dosyalarınızı da ele geçirmek isteyen yüzlerce hatta binlerce sanal korsanlar mevcut.
 
Tabi bu gibi durumlarda da bizim de ele alacağımız ve yapacağımız güvenlik tedbirleri olacaktır. Bunlardan biri de vpn kullanmaktır.
 
Vpn uygulamaları sizleri internet ortamında gizleyerek sizlere daha güvenli bir internet ortamı oluşturarak her türlü tehlike ve hack olaylarından kısmen korur.
 
İşte bu yazımızda da sizlere iphone telefonlar için en iyi vpn uygulamaları listesini derledik. Söz konusu iphone olunca vpn programları konusunda da oldukça fazla seçenek sunuyor, iphone.
 
İphone için popüler vpn programları listemiz tamamen kullanıcı puanları ve indirilme sayısına göre listelenmiştir.
 

İphone En İyi Vpn Uygulamaları

 

Hotspot Shiled Vpn

hotspot shiled vpn uygulaması iphone

Hotspot shiled vpn uygulaması iphone en çok indirilen vpn uygulaması ve en beğenilen vpn programlarından biridir. Hotspot vpn 3G/4G bağlantı türlerini destekler ve sizlere güvenli bir internet deneyimi yaşatır. Daha hızlı bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız hotspot shiled vpn uygulamasının elit sürümlerini satın alabilirsiniz.
 

Free VPN Proxy Betternet

betternet

Free vpn proxy yani kısa ismi ile betternet vpn programı da ios için en fazla indirilme sayısına sahip bir başka popüler vpn uygulaması. Bu vpn’nin en güzel ve en beğenilen özelliği de sınırsız ve ücretsiz hizmet vermesidir. Betternet tamamen ücretsiz bir iphone vpn uygulamasıdır.

 

Hideman VPN

hideman vpn

Hideman vpn ücretsiz hizmet veren bir başka iphon uygulaması. Hideman vpn uygulaması da aynen betternet gibi ücretsiz vpn hizmeti sağlıyor. Sade ve kullanışlı iphone vpn uygulamasıdır.

 

SurfEasy Vpn

surfeast vpn

Surfeasy benim favori uygulamalarımdan biridir. Surfeasy hem hızı hemde sadeliği ile beni oldukça etkiledi. Aylık 500 mb ücretsiz trafik sağlayan surfeasy ile internette güvende hissedeceksiniz. Ne yazık ki 500 mb bittikten sonra ise ücretli olarak hizmet alabiliyorsunuz.

 

Hola Vpn

hola vpn

Bu vpn’yi kullanarak web sitelerinin engellerini kaldırmak çocuk oyuncağı. Hola vpn’nin ara yüzünün basitliği sayesinde ülkeler arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Basit ve hız vpn uygulamasıdır. İphone için en pöpüler vpn uygulamaları denince de ilk sıralarda yer alır ve çoğu iphone kullanıcıları bu uygulamayı çok seviyor.

 

Vpn Proxy Master

vpn master

Vpn master, vpn hizmetini daha hızlı ve daha pürüzsüz kullanır. Wifi güvenliği, sitelere erişim ve güvenlik için en iyi vpn programı olmaya adaydır. İphone en çok indirilen vpn uygulaması olarak ilk 10 da yer alır. Ücretsiz ve sınırsız VPN’dir.

İphone’nunuza yüksek hızda bir internet deneyimi ve ultra güvenlikli bir bağlantı sağlar. En sevdiğiniz sitelere vpn master ile istediğiniz zaman erişin.

 

Seed4.Me Vpn

seed4.me

Seed4.Me, sanal özel ağ (VPN) teknolojisi kullanarak iphone’nunuzu korur.  Sizlere güvenli bir bağlantı sağlar.

 

Touch VPN

touch vpn

Gelelim en popüler iphone vpn uygulamalarından Touch VPN’ ye. Touch vpn ile tek tıkla vpn hizmetine bağlanabilirsiniz. İphone kullananların vazgeçemediği pratik ve güzel bir vpn uygulamasıdır.

 

TunnelBear Vpn

tunnelbear vpn uygulaması ios

TunnelBear vpn programını belki başka yerlerde de görmüşsünüzdür. Oldukça popüler bir vpn hizmetidir. Ve 500 mb ücretsiz trafik sağlar. 500 mb dan sonra ise ücretli seçenekleri vardır.

 

Opera Vpn

opera vpn

Son olarak iphone en iyi vpn uygulamalarından opera vpn’yi tanıtalım. Opera vpn tek tıkla engelli tüm siteleri açar ve sizleri internet ortamındaki zararlardan korur. Opera vpn’nin kullanımı oldukça basittir.

 

Bu yazımızda sizlere iphone için en iyi 10 vpn uygulamasını tanıttık. İphone vpn uygulamaları listemizdeki sıralama indirme ve kullanıcı yorumlarına bağlı olarak hazırlanmıştır.

 

13%

En İyi İphone Vpn Uygulamaları 2018

Bu listemizde iphone için popüler vpn programlarını listeledik.

  • Criteria
  • Criteria
  • İphone En İyi Vpn Uygulamaları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.