teknolojiden fazlası

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

1 443
Instagram, insanların fotoğraf çekip bu fotoğrafları paylaştıkları bir sosyal medya topluluğudur.

Instagram takipçi arttırma yolları aslında çok basittir. Siz aşağıdaki maddeleri uygularsanız takipçi sayınızın arttığını göreceksiniz.

Instagram diğer sosyal medya uygulamalarından çok daha farklı bir sosyal web sitesidir. Eğer instagram’ ı doğru kullanırsanız en az 2 ay içinde ciddi takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Instagram da takipçi sayısı nasıl arttırılır? Instagram takipçi kasma yöntemleri? Instagram doğru kullanmanın püf noktaları nelerdir? Bu soruların cevapları aşağıdaki maddelerde…

  • İnstagramda önce kendinizi tanıtın, yani insanları takip ederek ben de instagram kullanısıyım deyin 🙂
  • Gizli profilden kaçının, profilinizi gizlemek sizin için büyük bir kitle kaybına sebep verebilir. Instagramda kendi gerçek isminizi, kimliğinizi kullanırsanız takipçilerinizin arttığını göreceksiniz.
  • İnstagram hesabınızı diğer sosyal medya hesaplarından paylaşın, instagram hesabınızı facebook twitter gibi sosyal medyalarda paylaşarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızı paylaşırken bilgilendirme başlığı yazabilirsiniz. Yani diyelim bir kahvede çay içiyorsunuz fotoğrafın altına “Xxxx Kahvesinden selamlar” 
  • Fotoğraflarınızı paylaşırken hd kalite de olmasına dikkat ediniz.
  • Hobilerinizi, fobilerinizi yansıtmaktan çekinmeyin, samimi olun 
Eğer sizin de buna benzer değişik instagram takipçi arttırma yöntemleriniz var ise bizlere yorum kısmından anlatabilirsiniz.
Etiketler: Instagram takipçi hilesi, Instagram takipçi arttırma, Instagram takipçi kasma yöntemleri 2017

1 yorum
  1. kenan diyor

    Çoğu başlığa değinilmiş gerçekten ,faydalı bir yazı olmuş.Özellikle yorumların aktifliği için bu soru sorma olayı harika diyebiliriz ,kitle oluşturmak için ise ilginç video ve görseller paylaşmak bire bir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.