İnceleme

Enpara’dan Tatlı Bir Sürpriz

Enpara.com ile yaklaşık olarak 2 sene boyunca çalışmaktayız. Enpara kurulduğu günden bugüne kadar söz verdiği gibi “Eft ve Havele” ücretleri almıyor. Ve yıllık kart aidatı da olmadığı için oldukça rahatlıyorsunuz.

Enpara ile çalışmamızın en büyük sebebi de belirttiğimiz üzere eft ve havele ücretlerinin alınmamasından dolayıdır.

Ben şahsen bu kadar müşteriye özen gösteren bir banka ile tanışmadım. Müşteriye olan destek 10 üzerinden 10, hizmet 10 üzerinden 10, mobil uygulama 10 üzerinden 10. Bakın gerçekten abartmıyorum. Az enpara.com‘u araştırırsanız bana hak vereceğinizden eminim.

Peki şimdi diyeceksiniz “Bu enpara’nın hiç mi kötü yanı yok?” diye, hayır gerçekten de yok. Ben iki senedir müşterileriyim bir kere şikayetçi olmadım.

Gelelim enpara’ nın müşterileri için yaptığı bir sürprizden sizlere bahsetmeye. Banka kendi web sitelerine olumlu yorum yapan her müşterisine tatlı bir sürpriz yapıyor.

Bankanın müşterilerine olan sürprizi ise küçük bir enpara yazılı kutu içerisinde bitter çikolata oluyor. Ben enpara.com üzerinden olumlu bir yorum yaptım ve kapıma kadar bana bir küçük kutu çikolata gönderdiler. Gönderdikleri bu anlamlı hediye için bende kendilerine teşekkür ederim.

Şimdi değerli dostlar samimiyetle söyleyin kaç banka müşterilerine bu değeri veriyor. İnanın günümüzdeki bankaların çoğu müşterilerini faiz bataklığına sürüklüyor ve gözleri paradan başka bir şey görmüyor. Bahsettiğim bu bankalar çok kar etme azmi içerisinde olup müşterilerin sorunlarını bile dinlemeye vakit bulamıyorlar.

Bu makalede amacım enpara’nın müşteriye gösterdiği değeri sizler ile paylaşmaktı değerli dostlarım. Enpara kullananlar kesinlikle bana hak vereceklerdir.

Sağlıcakla kalın…


Etiketler

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı