teknolojiden fazlası

100 Milyondan Fazla İndirilen Chrome İçin Adblock Eklentisi

0 137
Adblock eklentileri webmasterların en büyük düşmanlarından biri. Popup ve virüs reklamlarından kurtulmak isteyen internet kullanıcıları adblock eklentisi kullanmaktan vazgeçmiyorlar.

Özellikle chrome adblock kullanımı son yıllarda katlanarak artmış. Chrome reklam engelleme ile de reklam verenler ve yayıncılar %30’luk bir kazanç kaybetmişler.

Peki diyeceksiniz google o kadar büyük bir şirket ve chrome da onun değil mi? O zaman neden chrome adblock eklentisini engellemiyorlar?

– Çok güzel bir soru. Chrome dünyada en çok kullanılan bir tarayıcı. Ve chrome uygulamalarında bulunan eklentiler tüm yazılım geliştiricilerine açık bir ortam. Eğer google adblock eklentisini engeller ise, kendi karı için engellediği için mahkemelerce çok büyük cezalara çarptırılabilir.

Her neyse biz nerde kalmıştık.

Evet, chrome reklam engelliyici eklentisi ile sizlerde kötü reklamlardan korunabilirsiniz. 100 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan google chrome en popüler reklam engelliyici eklentisi “adblock plus”.

Adblock plus özellikleri ve perfonması ile 100 milyon kişinin bir numaralı reklam engelleme programı olmuş. Özellikle de çok az ram tüketmesi ve cpu zorlamaması nedeniyle chrome da pek yormuyor. İnternet sitelerinde reklamsız sörf yapılabiliyor.


Adblock Plus Reklam Engelleyici Eklentisi Özellikleri

  • Eklentinin en güzel özelliklerinden bir tanesi de istediğiniz sitelerin reklamlarını tek bir buton ile kapatıp açabilirsiniz. Güvenli ve kötü reklamların bulunmadığı sitelerdeki adblock eklentisini kapatabilirsiniz.
  • Reklam engelleme göstergesi sayesinde sayfada kaç reklam engellenmiş ve toplamda kaç reklam engellenmiş adblock plus sayesinde öğrenebilirsiniz.
bunlar en sevilen özelliklerden bir kaçı…

Adblock plus reklam engelliyici eklentisini indirip sizlerde popup ve kötü reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Google reklamları kapatma dan popupa kadar hepsi en popüler reklam eklentisi adblock plus da.

Adblock plus chrome eklentisini indirmek için buraya tıklayınız.

Etiketler; Adblock Reklam Engelliyici İndirme, Adblock Plus Nedir, Chrome Reklam Engelleyici


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.