teknolojiden fazlası

En İyi Proxy Siteleri

0 4.183
İnternet sitelerinin bazıları engellendi. Ülkeniz de eğer bazı sitelere erişim yasağı gelmişse proxy adresleri tam size göre. Proxy adresleri yasaklı bir web sitesine girişlerinizi sağlayan adreslerdir. Sizlere vereceğimiz proxy siteleri en iyi proxy siteleridir. Ve oldukça güvenilirlerdir.

Eğer sizin bildiğiniz daha iyi proxy siteleri varsa lütfen yorum kısmında belirtiniz.

  1. Hidemyass ip adresinizi gizlemek, internet bağlantınızın güvenliğini sağlamak, internet geçmişini gizlemek ve çevrimiçi kimliğinizi korumak için yaralı bir proxy sitesi.
  2. Newipnow web kimliğinizi yönetmek için hiç düşünmeden proxy alacağınız bir başka prox sitesi.
  3. Blewpass en sevdiğiniz siteleriniz engellendi mi? merak etmeyin. Üstelik bu proxy sitesi youtube gibi video içerikli web sitelerinide açıp video izleyebilirsiniz. Bu web sitesini bir yere kayıt edin derim. Malum ülkemizde youtube sitesini kaç kez engellemişdi. Tekrar başka durumda kapatılabilir.
  4. Proxify insanlara özel ve güvenli bir şekilde web te internet keyfi yaratır. Diğer Vpn ve proxy şirketleri aksine hiç bir yazılım gerektirmeden çalışır.
  5. Anonymouse ve başka bir ücretsiz proxy sitesi
  6. Ninjacloak ücretsiz ve anonim bir şirkettir. Bu site sayesinde favori sitelere ve dilediğiniz sitelere güvenlik duvarı oluşturarak girebilirsiniz.
  7. Kproxy her gün yüzbinlerce insana internet güvenliğinde yardımcı olmuş saygın bir kuruluştur. Kprox internet üzerinde en güvenilir ve en hızlı anonim bir web sitesidir.
  8. 4freeproxy ip adresinizi gizleyerek web de sörf yapmanızı sağlar ve proxy numarası da oldukça güvenilirdir.
  9. Proxytunnel ve bu da güvenliğinizi sağlayacak bir diyer proxy sitesi.
Evet arkadaşlar bizlerden bu kadar umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Eğer yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bizlere estek olabilirsiniz. “Unutmayın Bilgi Paylaştıkça Çoğalır”


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.