teknolojiden fazlası

En İyi Haber Siteleri

0 278
En Popüler Haber Siteleri

haber siteleri

İnternet kullanımının hızla artışı insanların bir çok alışkanlığına son vermiş bulunmakta. Eskiden radyo başlarında veya televizyon karşısında oturup haberleri kaçırmazdık. Günümüzde ise internet haberciliği gittikçe popüler hale gelmekte. Milyonlarca insan televizyon karşısında haber seyretmektense internetten haber sitelerindeki haberleri okumayı tercih ediyor. En iyi haber siteleri listesi mu makalede.

Durum böyle olunca haber siteleri arasında ise büyük rekabetler yaşanıyor. Hatta ki bazı haber siteleri; televizyonlarda, sokak afişlerinde ve radyo gibi yerlere reklamlar veriyorlar.

Türkiye’deki en popüler haber siteleri hangileridir? Peki en iyi haber sitesi hangisidir? Gelin en iyi haber sitelerini birlikte inceleyelim sıralayalım.

İşte günlük en çok ziyaretçi sayılarına göre en iyi haber siteleri.

Sabah.com.tr

sabah

Sabah haber sitesi alexa Türkiye sıralamasında birinciliğini yine kimseye kaptırmadı. Haber sitesi olarak da Türkiye deki en popüler ve en çok ziyaretçi sayısına sahip en popüler haber sitesi ünvanına sahip. Günlük tekil ziyaretçi sayısı 500.000 ve günlük minumum sayfa görüntülenme sayısı 3.000.000

Ensonhaber.com

ensonhaberHaber siteleri arasında 2. sırada olan ensonhaber haber sitesi oldukça fazla ziyaretçi ve görüntülenme sayısına mevcut.

Haber7.com

haber7

Haber7 internet sitesi kurulduğu günden beri devamlı yüksek ziyaretçi kitlesine sahip bir haber sitesi. En iyi haber sitesi olmasa da iyi bir haber sitesi.

Hurriyet.com.tr

hurriyetHürriyet eski bir haber sitelerinden olmasına rağmen halen rağbet gören bir egazete. Günlük sayfa görüntülenme sayısıda oldukça fazla ve gözü yormayan bir temaya sahip.

Etiketler; En İyi Haber Siteleri 2017, En Çok Ziyaretçisi Olan Haber Siteleri, En Popüler Haber Ve Egazate


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.