Kategorize Edilmemiş

En İyi Anti Virüs Programları

Günümüzde hack ve siber saldırıların artması sebebiyle bizimde bu tür olaylardan korunma yollarına ihtiyaç duyuyoruz. Her an bizim kullandığımız bilgisayalarda siber saldırıların bir parçası olabilir.

en iyi anti virüs programları

Benim anti virüs programlarına ihtiyacım yok diyenlere kulak asmayın. İnternetten indirdiğiniz bir resimde bile virüs olma ihtimali çok yüksek. Bu gibi virüs olayların önüne geçebilmek için ünlü anti-virüs şirketleri neredeyse her gün programlarını güncelliyorlar. Ama yine de hackerların önüne geçemiyorlar.

İşte bizim de sizlere faydalı olacağına inandığımız en iyi anti virüs uygulamaları, programları.

Bu sizlere listeleyeceğimiz en iyi virüs programları ücretsizdir. Bazı anti virüs kuruluşları emeklerinin karşılığı için çeşitli reklam türlerine başvuruyorlar. Ama hiç dert etmeyin çünkü reklamlar az ve sık sık gösterilmiyor.

Avira

avira

Basit kullanımı ve üstün perfonması ile onlarca antivirüs programlarını geride bırakmayı başaran avira, gün geçtikçe indirme oranı artıyor. Avira anti virüs uygulamasının pro sürümünü satın aldığınızda ise sizlere %99,9 koruma garantisi veriyor. Avira virüs uygulamasını hem windows hemde mac cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Bitdefender

bitdefender

Bitdefender anti-virüs programı ise ne yazık ki sadece windows platformunda mevcut. Bitdefender virüs programı üstelik arka planda çalışırken oldukça az bir miktarda ram harcayarak sizlere daha deneyimli bir virüs koruma deneyimi yaşatacaktır. En iyi virüs programı olmasada iyi bir virüs programı 🙂

Avast

avast

Basit kurulumu ve basit arayüzü ve de basit kullanımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran antivirüs programı avast. Leptop’lar için düşük pil tüketimi gözlerden kaçmayan bir özelliğe sahip avast hem windows hemde mac için indirme seçenekleri mevcuttur.

AVG

avg

AVG antivirüs programı dünya çapında popülerliğini kanıtlamış lider virüs programlarından biridir. Mobil plotformlar içinde programı bulunan AVG virüs programı çoğu virüsü rahatlıkla bulup silebiliyor.

Esed Nod Anti-Virüs

esed nod

Herhalde esed anti virüs programını bilmeyenimiz yoktur. Hayatımızda bir kerede olsa internet cafelerde görmüşüzdür. Esed virüs alanında kendini kanıtlamış bir kuruluş. Olumsuz bir yönü ise pro sürümlerinin biraz pahalı olması.

Etiketler; En İyi Virüs Programları, Anti-Virüs Programları, En Çok İndirilen Virüs Programları, Virüs Programları İndir


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı