teknolojiden fazlası

En İyi 5 Android Dosya Yöneticisi

0 505
2017 yılına girerken sizlere google’ın seçtiği en popüler ve en çok indirilen android dosya yöneticisi uygulamalarını verelim dedik. 

Her akıllı telefon, verileri yöneten bir varsayılan dosya yöneticisi ile birlikte gelir. Bu varsayılan dosya yöneticileri, dosyaları yeniden adlandırma, taşıma, silme gibi temel görevleri gerçekleştirebilirler. Fakat, iyi bir dosya yöneticisi, verileri arşivlemenize, bulutunuzu desteklemenize izin vererek dosya yönetimine çok daha fazla anlam katabilir.
android dosya yöneticileri
Android telefonlarla haşir neşir olanların çoğu iyi bir dosya yöneticisi aramalarına girdiklerini rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz. Bizler de sizler için teknoloji devi “Google’ın” belirlediği özenle seçtiği en popüler ve en iyi dosya yöneticisi uygulamalarını derledik.
En iyi Android Dosya Yöneticisi 2017’yi indirin (En Yeni) Android için en iyi dosya yöneticisi listesi burada. Bunlardan herhangi birini seçebilir ve bunları ücretsiz olarak Google Play Store’dan doğrudan indirebilirsiniz. Bunların hepsi Ücretsiz Android Dosya Yöneticisi’dir. İşte en çok tercih edilen 5 dosya yöneticisinin bir listesi:
? Asus Dosya Yöneticisi
asus dosya yöneticisi
Asus tarafından geliştirilen papüler bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Resimlerinizi, videolarınızı fotoğraflarınızı ve daha fazla dosya uzantılarını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Microsoft OneDrive, Dropbox ve Google Drive ile uyumludur. Zip veya RAR formatındaki dosyaları sıkıştırma ve sıkıştırma kabiliyeti muhteşem!
? Es Dosya Yöneticisi
es dosya yöneticisi
Es dosya yöneticisi dünya çapında 500 milyondan fazla indirilen tahminimizce en popüler android dosya yöneticisi uygulamasıdır. Es dosya yöneticisi 26 dil desteklemektedir. Zip rar gibi dosyalarınızı açar, şifre olşturur ve dosyalarınıza uzaktan erişim sağlayarak pcnizden düzenleme yapabilirsiniz. Bu uygulamayı bizzat kendim kullanmaktayım. Ve şiddetle tavsiyemdir 🙂
? Dosya Yöneticisi
dosya yöneticisi indir
Evet uygulama ismi gibi sade bir dosya düzenleme uygulamasıdır. Bu dosya yöneticisinin en önemli özelliği ise NFC desteklemesidir. 
? AntTek Dosya Yöneticisi
anttek
Antek, Android telefonlarınız için de mükemmel bir dosya yöneticisidir. Antek özel özelliği Sürükle ve Bırak her yerde özelliğidir. Ayrıca, Android telefonunuzdaki bu dosya yöneticisinden kök dizinine göz atabilirsiniz. AnTek ile resim, müzik ve belgeleri (pdf ve doc) görüntüleyebilirsiniz. Android için bu dosya yöneticisi uygulamasını indirin ve Android akıllı telefonunuzda yeni bir şeyler yapın.
? Amaze Dosya Yöneticisi
amaze

  1. Amaze android dosya yöneticisi hala beta aşamasında olduğundan, daha fazla özellik çıkmasını bekleyebilirsiniz. Bu, Hackerlar, Programcılar gibi gelişmiş kullanıcılar için en iyi android dosya yöneticisidir. Çünkü bir build.prop dosyasında ince ayar yapmak gibi çeşitli görevleri gerçekleştirebileceğiniz Android’in ROOT klasörünü keşfetme seçeneği vardır. Ve ben açık kaynak, pürüzsüz ve en iyi özelliklerinden biri arayan olanlar için bu dosya yöneticisi bu dosya yöneticisi tamamen ücretsiz reklam olmasıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.