Kategorize Edilmemiş

Clash Of Clans Android Bot (Dummy Sprite İle)

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle birlikte android de clash of clans’ ın bot uygulaması olan Dummy Sprite’ı nasıl kullanacağız onu göstereceğim. Bu bot sayesinde ganimet kasabilirsiniz. Ben yaklaşık yarım günde 4000000 ganimet kastım.
İsterseniz hemen başlayalım. 
  1. İlk öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak Dummy Sprite Apk yi indirip açıyoruz.

     

  2. Uygulama root ile çalıştığı için root iznini veriyoruz. Ve kendimize bir hesap açıyoruz. 
  3. Hesabımızı oluşturduktan sonra, hesabımızı buraya yazıyoruz. Ve login e basıyoruz. 
  4. Karşınıza böyle bir ekran çıktıysa hesabımız onaylanmış demektir. 
  5. Bu ekranı gördükten sonra geri tuşuna basıp ana menüye dönüyoruz. Ve clash ın yanındaki run seçeneğine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra ufak bir dosya indirecek. İndirdikten sonra tekrar run a tıklayacağız. Bizi Clash of clans a yönlendirecek. Ve iş yeni başlıyor. 
  6. Clash’ın üstünde böyle bir bölüm çıkması lazım. 
  7. Ortadaki setting seçeneğine tıklayalım. Ve gördüğünüz ayarlar standart ayarlardır. İsterseniz aynısını yapın. Tavsiye ederim. 
  8. Yaptıktan sonra location seçeneğine tıklayalım. En üstteki seçenekte belediye binamızın seviyesini seçelim. İkinci seçenekte kaç adet kışlamız var ise onu da seçiyoruz. Ve burayı dikkatli yapın. Bur da kışlalarımızın konumunu belirleyeceğiz. Location a basıyoruz ve bizi bu ekrandan çıkarıp select location diye bir bildirim verecek ve o esnada 1. kışlamızı seçiyoruz. İkinci location’ana aynısını yapıyoruz kaç kışlamız varsa ona göre yapıyoruz. Yalnız dikkat edin kışladan başka bir şeye dokunmayın eğer dokunduysanız başka bir şey e tekrar seçin kışlayı. En son olarak en alttaki castle denilen yerdeki kutucuğa tıklayıp klan kalesini seçiyoruz. Ve Start a basıp ganimetin toplanmasını bekliyoruz. 
Arkadaşlar işlemimiz bu kadardı. Umarım anlamışsınızdır. Bizleri Facebook TEKNOTACI sayfasından takip edebilirsiniz. 

Etiketler

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün