Kategorize Edilmemiş

Bilgisayarda Dosya Gizleme İşlemi Nasıl Yapılır

Kişisel bilgisayarımızda bir çok kişinin görmesini istemeyeceğimiz dosyalarımız olabiliyor. Hal böyle olunca bir dosya saklama programına ihtiyaç duyuyoruz. Evet bugün sizlere bilgisayardan dosya gizleme işlemini yapan bir uygulama paylaşacağım.

dosya gizleme

Dosyalarınızı gizleyebileceğiniz programımızın adı BitHide9. Bu uygulama dosyalarınıza herhangi bir şifreleme tekniği ile şifrelemez. Sadece seçtiğiniz dosyanızın adını ve uzantısını değiştirerek bizlerden habersiz bilgisayarımıza girenlerden bu dosyaları böylelikle saklar. Oldukça kullanışlı ve işe yarar bir dosya saklama programı olduğunu belirteyim.

BitHide9 İndir

Dosya gizleme programı sizleri bir çok dertten de kurtaracağından eminim. Bithide9 programını indirmek için yukarıdaki linke tıklayınız. Ve indirme işlemi bittikten sonra programı bilgisayarınıza kurarak dosyalarınızı gizleyebilirsiniz.
Etiketler; Windows 10 Dosya Gizleme, Bilgisayardan Dosya Gizleme İşlemi Nasıl Yapılır, Dosyalarımı Nasıl Gizlerim 2017

Etiketler

Furkan OTACI

Yazılım ve internete olan bir merakım var. Bu merakım sayesinde web dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı