Kategorize Edilmemiş

Bedava İnternet İçin Hangi Operatör Hattı Seçilmeli

Türkiye’nin 4.5 G’ye geçmesiyle birlikte artan internet fiyatları özellikle gençleri bedava internet yapmaya sürüklüyor.

Hal böyle olunca bedava internet yapmak isteyenler operatör arayışlarına giriyorlar. Türkiye’de iyi olan 3 hat var. Bu hatlar;

Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Öncelikle vodafone yabancı bir gsm servisidir. Ve açıkları en çabuk kapatan firmadır. Yaklaşık 2.5 senedir adam akıllı bir açık bulunmamaktadır. Eğer bedava internet kullanmak istiyorsanız bu hattan vazgeçin.

Türk Telekom, yaklaşık olarak bir yıl boyunca aktif olan mms apnsi ile bedava intermeti vardı. Ama şu son haftalarda kapatıldı. Açıkları en geç kapatan yerli bir gsm servisidir. Şu an için aktif bir bedava interneti mevcut değildir. Eğer türk telekom hattına geçecekseniz iyi bir seçim yapmış olursunuz. Bir ay olmadan yeni bir açık rahat bulunur.

Turkcell, yerli bir servisimiz olan turkcell hızı ve çekim gücüyle adeta bizleri şaşırtıyor. Açıkları bitmek bilmeyen bu hat sayesinde bedava interneti rahat kullanabilirsiniz. Şu an için cihazı hem rootlu hem de rootsuz olan dostlarımız bedava interneti kullanabilirler.

Vodafone veya Türk Telekom hattına sahipseniz hiç durmadan Turkcell’e geçmenizi tavsiye ederiz.

Numara Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Numara taşıma işlemi nasıl mı yapılır? Çok basit. Öncelikle hat sahibi kim ise üzerinde kimlik kartı ile beraber numarasını taşımak istediği gsm şirketinin şubesine gidiyor. Numarasını yetkili kişiye söyleyip kimliğini verip bir imza atıyor. En geç 4 gün içerisinde yeni hattınız açılıyor.

Etiketler

Furkan OTACI

Yazılım ve internete olan bir merakım var. Bu merakım sayesinde web dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı