Android

Android İçin Numara Engelleme Programları

numara engellemeNumara engellemek çoğumuza gerekli bir işlemdir. İstemediğimiz arkadaşlarımızın, şirket telefonlarının, bazı akrabalarımızın bizleri sürekli arayıp rahatsız etmesine artık son desek. Numara engelleme programları ile artık bu çok kolay.

Evet gelişen teknoloji ile birlikte artık çoğu telefon markası telefonlarar artık numara engelleme özelliği ekliyorlar. Bu cihazlar genellikle samsung, lg, htc ve sony gibi büyük şirketlerdir. Mesala samsung numara engellemek için rehber kısmına giriyorsunuz ve numaraya basılı tutuyorsunuz. Ordan numara engelleme işlemini çok basit bir şekilde yapabiliyorsunuz. Aynı işlem lg, htc  ve sony için de numara engelleme işlemi mevcut.

Ama dediğimiz gibi bazı marka ve model telefonlarda numara engelleme özelliği yok. Eğer android telefona sahip iseniz android numara engelleme özelliği bu uygulamalar ile çok basit.


Mr. Number
Mr number uygulaması bir numara engelleme uygulamasıdır. Bu numara engelleme programı ile istediğiniz numaraları engelleyebilirsiniz. Mr. Number android numara engellemek için kullanımı kolay ve popüler bir uygulamadır.

Mr. Number Numara Engelleme Programı İndir

Call Blocker
Call Blocker numara engelleme programı ile sadece numara değil aynı zamanda istenmeyen numaralardan gelen mesajlarıda engelleyebilirsiniz.

Call Blocker Mesaj Engelleme Uygulaması İndir

Calls Blacklists
Bu numara engelleme uygulaması ücretsizdir. Play store dan indirip numaraları engelleyebilirsiniz.


Call Blacklists İndir


Etiketler

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı