Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İçin Hediyeler Dağıtıyor

turkcell 29 ekim cumhuriyet bayramı hediyesi

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için ne hediyeler veriyor. 29 Ekim Turkcell internet, dakika ve sms hediyeleri neler?

Turkcell yine abonelerini unutmadı. Turkcell, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için müşterilerine bedava internet, dakika ve sms dağıtıyor.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Turkcell de bu Cumhuriyet bayramında bizleri internetsiz, dakikasız ve sms’siz bırakmadı.

 

Turkcell diğer operatör şirketlerini kıskandıracak bir karar ile 29 Ekim Cumhuriyeti’ mizin kuruluşu münasebetiyle hediyeler dağıtmaya karar verdi.

Hediyelerde hiç de fena değil. Turkcell, 29 Ekim günü için geçerli her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1 gb bedava internet hediye ediyor.

Hediyeler 29 Ekim günü faturalı/faturasız tüm kullanıcıların hattına tanımlanacak. Turkcell’ in bu anlamı günde bizlere verdiği hediyeden dolayı çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun


Yazar hakkında

Furkan OTACI

Furkan OTACI

Yazılım ve internete büyük bir merakım vardır. Bu merakım sayesinde iweb dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

Yorum Yap