Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom open vpn ile bedava internet (ağustos 2016)

Merhaba dostlar, psiphon ile kullandığımız bedava internet şuandan itibaren girmemektedir. Nedenini bizlerde bilmiyoruz. Ama hiç merak etmeyin elimizde open vpn ayarı var. Bizim burada iyi çektiğini belirteyim. Türk Telekom ama hiç belli olmuyor bazı yerlerde hiç çekmiyor. Neyse hemen ayarlara geçelim. 
Apn:mms
olsun yeterlidir.
Daha sonra aşağıdaki linkten open vpn apk ve confiği indiriyoruz.
Open vpn uygulamasını açıyoruz. Sağ üst köşede üç nokta var  (…) oraya tıklıyoruz. Açılan kısımda Import seçeneğine tıklıyoruz.
Sonra 3. seçeneği seçiyoruz. (Import profille from SD cart)
Daha sonra ise aşağıdaki linkteki confiği indirmiştik ya işte o hangi klasörde ise (genelde download klasöründe olur) onu seçip select e basıyoruz. 
İşlemimiz bu kadar dostlar. Sonra connnect e basıp internetin keyfini çıkarıyoruz.
Yalnız bu confiğin şifresi gündelik olarak değişiyor. Merak etmeyin şifreyi değiştirmek ise oldukça basit. İndirdiğimiz confiği es dosya yöneticisi aracılığıyla metin olarak açıyoruz. vpnbook yazısının hemen altında gördüğünüz ( he3eyetR ) şifremiz olmaktadır. Size vereceğim siteden hergün bakıp değiştireceksiniz.
Bizlerden bu kadar kendinize iyi bakın by 🙂Not:diğer configler de çalışıyor şifrelerini değiştirin. Configleri güncelleyerek sizlerin daha hızlı ve bağlantı kopukluğu olmadan internete bağlanmanızı sağlıyoruz. Lütfen facebook teknotacı sayfamızı beğenmeyi unutmayın

172 Yorum

Yorum Yap