Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Güncel E Proxy İle Bedava İnternet (3 Mayıs)

Merhaba değerli TEKNOTACI takipçileri, bugün sizlere yeni bir güncellenmiş bedava internet ayarlarını vereceğiz. Bu e proxy ayarı ve Open vpn ayarı gayet hızlı ve bağlantı kopukluğu olmadan bedava internetin keyfini çıkartacaksınız. Ve lafı uzatmadan ayarlara geçelim. 
İlk önce her zamanki gibi apn ayarlarımızı aşağıdaki gibi yapıyoruz. 
Ve aşağıdaki linklerden e proxy + android için open vpn ve configimizi indiriyoruz. 
İndirdikten sonra e proxy uygulamasını açıyoruz. Ve şekildeki gibi ayarları yapıyoruz. 
Local ip yazan kısımda 127.0.0.1 yazmalı eğer yazmıyorsa başka bir ip adresi yazıyorsa buraya tıklayarak Local ip sorununu çözebilirsiniz. 
Sadece eproxy ile internette her yere girebilirsiniz. Ama bazı arkadaşlarımız yok ben vpn kullanmak istiyorum, yok vpn olmazsa ben yaşayamam diyeceklerini düşündüğümüz için sizlere Open vpn de vereceğim. Open vpn online oyunların hepsine girer ve internetinizi paylaşmanıza yardımcı olur. 
Open vpn de fazla ayar yok sadece aşağıdaki linkten configi indirip çalıştırıyoruz. Tabi ki ilk önce e proxy i açıyoruz sonra android için open vpn yi bağlıyoruz 
Evet arkadaşlar bizlerden bu kadar. Sizler için sürekli ayarlarımızı güncelliyoruz. Lütfen çalışmayan ayarları yorumlarda belirtiniz. Hemen ayarları güncelleyip sizlere sunarız. Bizleri takip etmeyi unutmayın, hoşçakalın21 Yorum

Yorum Yap