Kategorize Edilmemiş

Rootsuz Wifi Hack

Bir insan neden wifi şifresi kırar?

1-) Parası vardır ama zevk için kırar.
2-) Merakdan wifi kırar.
3-) İnternete verecek parası yoktur.
Bu üç durum sizlere bu makaleye kadar getirdi. İnternete girdiniz, ordan tarayıcıyı açtınız, google’a girdiniz, kendi parmaklarınızla arattınız ve buraya geldiniz. Eee o kadar uzun bir yoldan geldiniz. Siz isterseniz arkanıza yaslanın bizde şu wifi hack illetini bi kısa kısa anlatalım.

wifi kırma
Şimdi arkadaşlar, dostlar bir programla hele ki bir android uygulama ile öyle tüm wifileri hackleyebilirim diye geldiyseniz sizin adınıza çok üzgünüz boşuna heveslenmişsiniz. Her wifi kıran program biz görmedik.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ama çoğu uygulama azda olsa wifi kırma yeteneğine sahip. Birazdan sizlere vereceğimiz uygulama ile wifi şifrelerini kırabileceksiniz. Vereceğimiz android androdumpper rootsuz uygulaması Ttnet ve Superonline olan modemleri ne yazık ki kıramıyor. Ama Dsmart ve Digitürk gibi modemleri %60 gibi bir olasılıkla kırabiliyor. Tabi biraz da şans.

Yapımı video olarak THT ekibinden bir arkadaşımız yapmış. Yapımı zaten basit zorlanacağınızı sanmıyorum.

Androdumpper sayesinde rootsuz wifi şifreleri kırabileceksiniz.


Androdumpper apk için tıkla…


Yazar hakkında

Furkan OTACI

Furkan OTACI

Yazılım ve internete büyük bir merakım vardır. Bu merakım sayesinde iweb dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

Yorum Yap