Kategorize Edilmemiş

Pdanet İle Telefondaki İnterneti Bilgisayara Aktarma

Merhaba arkadaşlar, TEKNOTACI sizler için araştırıp “ANDROİD TELEFONLARDA Kİ  İNTERNETİ BİLGİSAYARA NASIL AKTARABİLİRİZ” konusunu ele aldı.
Öncelikle gösterdiğim adımları aynen uygularsanız, android cihazınızdaki interneti pc’ ye rahat bir şekilde bağlayabilirsiniz.
  1. İlk önce en alttaki PdaNet dosyalarını indiriyorsunuz. Bu dosyada PdaNet apk ve PdaNet.exe dosyalarını çıkartıyorsunuz. Apk dosyasını android cihazımıza, exe dosyasını ise pc ye kuruyorsunuz.
  2. Ve telefonumuzu usb kablo aracılığıyla bilgisayarımıza bağlıyoruz. Daha sonra ise “usb ile bağlan” seçeneğine tıklıyoruz.

     

  3. Ve bilgisayarımıza PdaNet.exe dosyasını kuruyorsunuz.(ayarları resimlerdeki gibi yapınız). Cihazınız hangi marka ise onu seçiniz.
  4. Burada ise skip e basınız
  5. Daha sonra sağ alt köşedeki bildirimde PdaNet simgesini göreceksiniz.
  6. Sonra üzerine tıklayıp connect internet (usb) diyoruz

Ve internetimizin bilgisayara bağlandığını sizlerde göreceksiniz.
Not/ Eğer bilgisayarınız android cihazınızı görmüyor ise, aygıt yöneticisinden android cihazınızın sürücü güncellemesini yapın.


Yazar hakkında

Furkan OTACI

Furkan OTACI

Yazılım ve internete büyük bir merakım vardır. Bu merakım sayesinde iweb dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

2 Yorum

Yorum Yap