Kategorize Edilmemiş

Android Dosyalarınızı Yıldırım Hızı ile Paylaşın

2017 yılının en iyi uygulama paylaşma dosya paylaşma uygulaması apk indir.
Hızlı dosya paylaşmak kuşkusuz hepimizin istediği çok önemli bir konudur. Arkadaşlarınıza büyük boyutlu filmler, büyük boyutlu videolar, dosyaları hızlı bir şekilde göndermek mi istiyorsunuz. İşte tam da yerini buldunuz. Ve karşınızda 2017  yılının en iyi android dosya paylaşma uygulaması RADON.

radon apk indir

Evet 2017 yılının en iyi ve en hızlı dosya paylaşımı uygulamasını seçtiği radon’u sizlerle paylaşmak istedik. Henüz çıkalı bir sene olmamasına rağmen milyonlarca indirme sayısına ulaşmış bulunmakta.
Radon android uygulaması daha hızlı dosya paylaşmak için hem wifi hemde bluetooth’dan yardım almaktadır. Her iki bileşeni kullanarak yüksek hızda ücretsiz dosya paylaşımını kullanıcılarına sunmakta. Radon, kullanımı basit ve hızlıdır. Uygulamayı ilk indirdiğinizde sizlere gerekli işlemleri ve neler yapacağınızı söyler. Ve size ultra hızlı uygulama dosya paylaşımını sunar.

Yazar hakkında

Furkan OTACI

Furkan OTACI

Yazılım ve internete büyük bir merakım vardır. Bu merakım sayesinde iweb dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

Yorum Yap