Kategorize Edilmemiş

Android Birden Fazla Whatsapp Kurmak

Çoğu kişi çift hat kullanmakta ve bu iki hattınıda whatsapp da ayrı ayrı kullanmak ister. İşte bu isteğinizi olmuş biliniz.

Az sonra anlatacağım yöntem ile telefona çoklu whatspp kurabileceksiniz. Bu yöntem için vereceğimiz whatsapp plus uygulamaları kesinlikle virüslü değildir. Bizzat kendim kullanmaktayım. Ve cihazınıza birden fazla whatsapp uygulaması kurabilmeniz için yapmanız gerekenler;
Öncelik olarak eski whatsapp uygulamanızı cihazınızdan silmeniz gerekmektedir. Uygulamayı kaldırmadan önce whatsapp mesajlarınızı kopyalamayı unutmayınız.
Eski yani normal whatsapp’ı kaldırdıktan sonra size vereceğimiz modlu üç adet whatsapp plus uygulamaları indirmeniz gerkekmektedir. Bu üç whatsapp+ (plus) uygulamalarını indirdikten sonra teker teker cihazınıza kurunuz. Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamaları apk olarak indirebilrsiniz.


Kurulumlar bittikten sonra cihazınızda farklı farklı whatsapp numaralarınızı kaydedip kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Furkan OTACI

Furkan OTACI

Yazılım ve internete büyük bir merakım vardır. Bu merakım sayesinde iweb dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

Yorum Yap