Eğitim YKS SINAVI

2018 YKS Puan Hesaplama

yks puan hesaplama

YKS puan netleri, Yks puanı hesap, yks puan hesap, yks puanı nasıl hesaplanı?

2018 yks puan hesaplama işlemlerinizi sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Yks puan hesaplama ile doğru ve yanlışlarınızı girerek güncel yks yerleşme puan hesaplama işlemini anlık yapabilir, çalışmalarınız puan durumunuza göre planlayabilirsiniz.

Yök’ün açıklamaları doğrultusunda tyt testinde %50 matematik, %50 de türkçe puanı değerlendirilecektir. Bu açıklama ile bölümlerinden puanlarını az çok tahmin etmek kolay oluyor. İşte yks puan hesaplama motoru.

 

2018 YKS Yerleştirme Puanı Hesaplama

2018 yks yerleştirme puanı hesaplama motoru hakkında herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Yks puan hesaplama en güncel yerleştirme puanını sizlere yanılmadan gösterir.


Yazar hakkında

Furkan OTACI

Furkan OTACI

Yazılım ve internete büyük bir merakım vardır. Bu merakım sayesinde iweb dünyasına çeşitli projeler kazandırdım. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmek için durmadan çalışıyorum.

4 Yorum

  • yks puan hesaplama motoru ile yks net ve yks denemelerinde güncel durumunuzu belirleyebilir aynı zamanda çalışmalarınızı yks puan hesap motoru ile hızlandırabilirsiniz.

  • Merhabalar
    yks puan hesaplamak için puan hesaplama butonuna basıyorum fakat hesaplama işlemi gerçekleştirilmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum Yap