En İyi İPad Facebook Uygulamaları

person today Ocak 15, 2017
Facebook kullanımınızı daha da rahatlatacak ve daha verimli hale getirecek bu facebook yardımcı uygulamalarına bir göz atalım.

Facebook

Android için bulabileceğiniz bu tür uygulama sayısı epey fazla olduğu için bizler bu tür uygulamaları bir de ios tabanlı cihazlar için paylaşmada karar kıldık. İos da facebook kullanımınıza farklı bir boyut kazandıracak olan bu facebook uygulamalarını kullanmanızı öneririz.

İşte ios, apple, ipad için en iyi facebook uygulamaları...

1) FriendCaster

Facebook
FriendCaster iPad için en iyi Facebook istemcisi olabilir. FriendCaster, Facebook'ın temel görünüm ve görünümünü taklit etmek yerine iPad için Facebook deneyimini yeniden yaratmaktadır. Bu, haber akışınıza ve en yeni fotoğraflara anında erişmenizi sağlayacak harika bir arayüz sunar. En üstteki bir rozet seni en son bildirimlerinize uyarır ve kolay bir menü sistemi, haber akışınızdan duvara, albümlerinize veya arkadaşlarınıza geçmenizi sağlar.
FriendCaster aynı zamanda statü güncellemelerini okumanın yeni bir yolunu sunan benzersiz bir "Friend Steam" içeriyor. Dahili bir sohbet istemcisine ek olarak, uygulama ayrıca yerel onayları da sağlar; dolayısıyla çevrede olmadığınızda arkadaşlarınızın neler yapabildiğini görebilirsiniz.
2) MyPad
Facebook
Başlangıçta FacePad, MyPad Facebook ve her ikisi için destek sunmaktadır adlı Twitter, bu yüzden tek bir uygulama iki en popüler kontrol etmek isteyenler için harika sosyal medya web üzerinde hedefleri. Ancak, her iki yerde de olup biteni okuyabildiğini düşünmeyin, MyPad hem durum güncellemelerini Facebook'a hem de Twitter'a göndermenizi sağlar.
FacePad kesinlikle bir Twitter istemcisinden çok Facebook istemcisiyken bu güzel bir bonus. Facebook tarafında, FacePad, haber akışınıza Twitter benzeri bir his verir ve profilleri kontrol etmek, fotoğraflara göz atmak ve arkadaşlarınızla sohbet etmek için temiz bir arayüz sunar.
3) Facely
Facebook
Facely'nin bazı iPad Facebook istemcilerinin tüm özelliklerine sahip olmamasına karşın, size çok fazla alan vererek bunu telafi eder. Birçok uygulamada kullanılan geleneksel bölme denetleyicisini kullanmak yerine, Facely, canlı yayınınıza, etkinliklere, yerlere ve diğer Facebook sayfalarına ekranın genişliğini verir. Ayrıca güzel büyüklükte bir yazı tipi kullanıyor, bu nedenle arkadaşlarınızın güncellemeleri sizi gerçekten atlıyor.
Haber akışınıza ulaşmak için güzel bir yol olan Facely'nin sağlam bir sohbet istemcisi vardır. Facebook web sayfasını Facebook'unuzun çoğu için kullanmaya meyilli olsanız bile, Facely tek başına sohbet etmek için buna değer olabilir.
4) Friendly
Facebook
Dost, gerçek bir müşteri değil, Facebook için bir yüz asansördür. Web teknolojileri üzerine kurulmuş olan Friendly, benzersiz Facebook sayfalarına sahip bir web tarayıcısı gibi çalışıyor ve bu bazen oldukça düşmanca davranıĢlara neden oluyor (üst menü dışarı kaydırılmıĢ gibi), ayrıca Friendly'in normal Facebook uygulamalarının ötesine geçmesine izin veriyor vererek profil ayarları ve benzeri özelliklere erişim Facebook oyunları .
Adından da anlaşılacağı gibi Dostluk, Facebook'a iPad için daha kolay bir arayüz vermeyi umuyor ve birçok açıdan bu amaca ulaşıyor. Uygulamayla bu kadar çok şey yapabildiğiniz gerçeği, birden fazla hesaba desteği ile birlikte, birden fazla Facebook bağımlılığı olan aileler için mükemmel bir seçenektir. Kullanılabilirlik bölümünde FriendCaster gibi tam özellikli bir iPad uygulaması bulunmazken özellikler 
5) Facebook Fotoğraf Albümü
"Daha önce Facebook'da bir resim yayınladım, kontrol etmeniz lazım!"
Bu cümleyi kaç kez duydun? Eh, Facebook Fotoğraf Albümü sadece o günler için yapılır. Haber akışınızı kontrol etme veya arkadaşlarınızın neyle kaldıklarını bulma konusunda gerçek bir Facebook kullanıcısı değil, en son yüklenen fotoğrafları kontrol etmek için harika bir müşteri yapar.
- Tahmin ettiğiniz gibi - fotoğraf albümü olarak düzenlenen bu uygulama, fotoğrafların sayfalarına kolayca geçebilmenizi, alttaki albüme parmağınızla kolayca girmesini ve tek tek fotoğraflar arasında kolayca gezinmenizi sağlar. Ve derin tartışmalara girmek için tasarlanmamasına rağmen, fotoğraflar hakkında yorum yapma yeteneğine sahipsiniz.
>>Git

Etiketler; En İyi Facebook Uygulamaları, Facebook Yardımcı Uygulamaları, İos, Apple, İos İçin En İyi Facebook UygulamalarıKategori İçerikleristyle

first_page
fast_rewind
last_page
fast_forward
Yorum Ekle mode_comment

Hiç yorum yok