Wifi Şifre Kırıcı 2017 İndir

Wifi şifre kırma sadece hackerların işi diyenleri etrafta sürekli görürüz. Ama teknoloji geliştikçe wifi hacklemek çocuk oyuncağı.


Bedava internet açıklarının sürekli kapanması bizleri komşularımızın wifi şifrelerini kırmaya teşebbüs ediyor. 2017 yılına girmeye az kalmışken dedik internetsiz ev kalmasın :)

Wifi şifresi nasıl kırılır?

Öncelikle telefondan wifi şifre kırma yöntemini belirtelim. Bu yöntem tamamen sosyal mühendislik içermektedir. Android de wifi şifre kırma yöntemleri şunlardır;
 • Ekran videosu çekme programlarını bilmeyen yoktur herhalde. Ekran videosu çekerek wifi hacklemek çoğu kişinin aklına gelmeyen pratik bir yöntemdir. Az aklımızı çalıştırırsak programsız wifi şifre kırma işlemini yapabiliriz. Peki nasıl?

Wifi sifre kirma


Öncelikle en samimi olduğumuz bir komşumuzun veya akrabamızın yanına gidiyoruz. Telefondan ekran videosu programını açıp çekim yapmaya başlatıyorsunuz. Ve karşınızda kim varsa kendisine "-çok ödev var yapmak zorundayım ve internetim yok lütfen şifreyi girebilir misiniz? İşim biter bitmez size verip siz wifiyi unut'a basın lütfen" gibi karşınızdakinin ikna olabileceği cümleler kurun. Mutlaka wifi şifresini girecektir. Ve wifi şifresini girdikten sonra ekran videosu programını durdurunuz. Durdurduğunuz videonun içinde wifi şifresi de olacaktır. 

Pc den - Bilgisayardan wifi şifresi kırma programsız biraz zordur. Yani programsız wifi şifresi kırma hackerların görevidir. Sizlere çok güzel, basit ve kullanışlı wifi şifre kırma programı vereceğim. Program her sistemlerde çalışmaktadır. Bu program 1 gb olup kırmadığı şifre yoktur. Yaklaşık dakika da wifi şifrelerini kırabiliyor. Anlatım yapmayacağımçünkü acayip basit programı pc' nize kurun takıldığınız bir yer olursa bizler burdayız. Yorum bölümlerimiz 7\24 açıktır.8 yorum:

 1. Wifi şifre kırmak

  YanıtlaSil
 2. Kardeşim ben yapamadim ya basamak basamak yazabilirmisin flaş yazdırdım programı setuptan kurdum bilgisayar kendini yeniden başlattı hangi seçenekleri seçeceğimi bilmiyorum yardım et

  YanıtlaSil
 3. Kardesim aslinda cok basit uygulamayi kur sonra next next next az sabredin sinavlarim bitsim bu wifi kirma isini resimli anlatacağım

  YanıtlaSil
 4. Kardeşim uzun zaman oldu hala paylaşmadın bi sorun mu var

  YanıtlaSil
 5. https://youtu.be/j1mf1sPrieQ

  Buyrun burada detaylı anlatım mevcut. Kusura bakmayın sınavlar yüzünden siteyi biraz başladım :(

  YanıtlaSil
 6. Kardeşim sen linux programını paylaşmışsın burada wifislax programını anlatıyo

  YanıtlaSil
 7. haklısınız linki güncelleyeceğiz.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.