Turkcell Eproxy 2017 Bedava İnternet

person today Aralık 23, 2016
Evet bildiğiniz üzere ttl gibi bir yöntem bile çok kısa sürede kapandı. Ama merak etmeyin açıklar bitmez. Bizlerde sizler için durmadan bedava güncel internet açıklarını araştırıyoruz. Ve en. sonunda e proxy ile bedava internet yönteminde başarı elde ettik.

turkcell bedava internet

Ayar her yere girmiyor ama internet ihtiyacımızın neredeyse tamamını karşılayabilecek düzeyde. Youtube, play store uygulamalarına kesintisiz girer. Puffin uygulaması ile de internette ki tüm web sitelerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Lafı kısaltarak hemen anlatıma geçiyorum.

Bedava İnternet Eproxy Turkcell Yapımı

Arkadaşlar öncelikle e proxy uygulamasını sizlere verdiğimiz aşağıdaki linkten indiriyorsunuz. Daha sonra ikinci dosya olan .eproxy uzantılı dosyayı indiriyorsunuz.

İndirme işlemi bittikten hemen sonra yeni bir apn oluşturunuz.

Ad: teknotaci
Apn: internet
Proxy: 127.0.0.1
B. Noktası: 8080
turkcell eproxy

Yapıp yeni apnyi seçip mobil erişimi aktif ediyorsunuz.

E proxy uygulamasını giriş yapıyorsunuz. Daha sonra ise hemen üst köşedeki üç nokta olan bölüme girip sizlere verdiğimiz teknotaci.eproxy dosyasını seçiyorsunuz.

e proxy ayar

Ve son olarak uygulamayı başlatıyorsunuz. İşlem bu kadar basit. Artık bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknotacı yeni bedava internet yöntemlerini siz değerli takipçilerine ücretsiz aktaran bir yayın kuruluşudur. Sizlerde teknotacı facebook sayfasını takip ederek en güncel teknoloji haberlerinden, teknolojinin kolay yönlerinden ve en önemlisi bedava internetlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Eproxy dosyası indir

Eproxy apk indir

Kategori ��erikleristyle

first_page
fast_rewind
last_page
fast_forward
Blogger
Disqus
Yorum Ekle mode_comment

Hiç yorum yok