GoPro İle Yapılan Yaratıcı Fikirler

person today Aralık 05, 2016
GoPro' nuzu sadece aksiyon türlü kullanıyorsanız go pro kullandım demeyin. Çoğu kişi gopro'yu öyle güzel yerlerde kullanıyor ki aaa benim niye aklıma gelmedi diyebilirsiniz. Ve işte go pro'nun kullanım alanlarını genişleten akıllıca fikirler.

Ama benim aksiyon kameram go pro değil diyebilirsiniz. Az sonra vereceğimiz çekimlerin tamamını başka model aksiyon kamerası ile de gerçekleştirebilirsiniz.

gopro

Bir Şeylerin İçine Bakın

Bulaşık makinenizin içini doldurduktan sonra içinde neler oluyor hiç merak ettiniz mi? Siz merak etmeseniz bile çoğu kişi merak etmiş ve aksiyon kamerasını bulaşık makinesinin içine koymuş. Ve bulaşık makinesinin içinde olup bitenler bu videodan ibaret.


Bu basit bir fikirdi. Ama unutmayın aksiyon kameraların suya dayanıklı olduğunu biliyorsunuz. Çamaşır makinesinin içini falan da çekip kendinize farklı aksiyonlar yaratabilirsiniz :)
Sıvının buza dönüşmesini de merak ederseniz buzdolabınızın derin dondurucusuna bir aksiyon kamerası ve biraz su bırakarak çekim yapabilirsiniz. Yalnız gopro'nuzu üç saatten fazla derin dondurucuda bırakmanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü pilleriniz soğuktan zarar görebilir.

Hayvan Bakış Açısı
Eğer evinde evcil hayvan besliyorsan bu fikir tam sana göre. Tüylü arkadaşınızın gözünden dünyaya bakmak hiç de fena bir fikir değilmiş gibi geliyor 😁


Eğer evcil hayvanınıza gopro'yu nasıl bağlanacağını bilmiyorsanız bu aparatlar işinizi görür.
Hareketli Aksiyon Kameranızı Aracınıza Yerleştirin
Normal bir fikir gibi gelse de aslında hiçte öyle değil. Aksiyon kameranızı arabanıza taktıktan sonra ve daha sonra bu yolculuklarınızı akşam evde izlemek sizlere başka bir zevk hissi uyandıracaktır. Ayrıca çektiğiniz videoları 2x kadar hızlandırmanızı tavsiye ederiz.

Aksiyon kamerası gibi güzel bir teknolojiyi basit basit kullanmayın daha çok örnek verebilirdik ama bunları sizin düşünüp bulmanız daha yararlı.Kategori İçerikleristyle

first_page
fast_rewind
last_page
fast_forward
Yorum Ekle mode_comment

Hiç yorum yok