Papara Mobil Uygulama Apk İndir

21:46:00
Papara mobil uygulaması ile internet bankacılığı işlemlerinizi çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Papara henüz yeni bir sistemdir. Ve zaman ilerledikçe gelişen Türkiye de sayılı bir kuruluştur.


Papara apk sayesinde paypal da neler yapabiliyorsanız aynısını papara mobil uygulaması sayesinde de yapabilirsiniz. Papara yerli yapım bir internet bankacılığıdır. Papara aracılığıyla para yükleybilir, arkadaşlarınıza para gönderebilir, iban hesabınıza veya kredi kartınıza para yükleyip veya gönderebilirsiniz.

Ayrıca paypal daki gibi anlaşmalı papara alışveriş merkezlerinde, internet alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz. Tabi henüz yeni olduğu için pek çok mağazada geçerli değil.

Papara sadece hafta içi hizmet veren bir sistem değildir. 7/24 açık ve hizmet veren bu sistem sayesinde günün her saati işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

UNUTMA!!! Bilgi paylaştıkça çoğalır..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAYINLAR

BİR SONRAKİ
Next Post »

7 yorum

YENİ yorum
16 Eylül 2016 19:09 delete

Merhaba teknotaci. Pia hesabi alicam ama config nasil hazirlayacagimi bilmiyorum. Yardim edersen hesap alicam. (Turk telekom)

Cevapla
avatar
16 Eylül 2016 19:40 delete

Bizlere facebookdan ulaşabilirsiniz. Ordan anlatım yaparız

Cevapla
avatar
18 Eylül 2016 11:48 delete

http://www.teknotaci.com/2016/02/turk-telekom-avea-daha-hzl-e-proxy.html

Kardeş bu gönderinin aynısını yap takıldığın bir yer olursa yazarsın

Cevapla
avatar
18 Eylül 2016 22:19 delete

http://qfs.mobi/his34XDlOO
http://qfs.mobi/heWae6Qxv7

Cevapla
avatar
18 Eylül 2016 22:20 delete

teknotacı open vpn confiğini es dosya yöneticisi ile açın en sonda pia hesap bölümünü göreceksiniz. Onu kendi pia nız ile değiştiriniz.

Cevapla
avatar