Papara Mobil Uygulama Apk İndir

person today Eylül 13, 2016
Papara mobil uygulaması ile internet bankacılığı işlemlerinizi çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Papara henüz yeni bir sistemdir. Ve zaman ilerledikçe gelişen Türkiye de sayılı bir kuruluştur.


Papara apk sayesinde paypal da neler yapabiliyorsanız aynısını papara mobil uygulaması sayesinde de yapabilirsiniz. Papara yerli yapım bir internet bankacılığıdır. Papara aracılığıyla para yükleybilir, arkadaşlarınıza para gönderebilir, iban hesabınıza veya kredi kartınıza para yükleyip veya gönderebilirsiniz.

Ayrıca paypal daki gibi anlaşmalı papara alışveriş merkezlerinde, internet alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz. Tabi henüz yeni olduğu için pek çok mağazada geçerli değil.

Papara sadece hafta içi hizmet veren bir sistem değildir. 7/24 açık ve hizmet veren bu sistem sayesinde günün her saati işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
Kategori İçerikleristyle

first_page
fast_rewind
last_page
fast_forward
Yorum Ekle mode_comment

7 yorum

Merhaba teknotaci. Pia hesabi alicam ama config nasil hazirlayacagimi bilmiyorum. Yardim edersen hesap alicam. (Turk telekom)

reply Cevap delete_sweep

Bizlere facebookdan ulaşabilirsiniz. Ordan anlatım yaparız

reply Cevap delete_sweep

Yazdim ama hala geri donus yapmadin

reply Cevap delete_sweep

http://www.teknotaci.com/2016/02/turk-telekom-avea-daha-hzl-e-proxy.html

Kardeş bu gönderinin aynısını yap takıldığın bir yer olursa yazarsın

reply Cevap delete_sweep

http://qfs.mobi/his34XDlOO
http://qfs.mobi/heWae6Qxv7

reply Cevap delete_sweep

teknotacı open vpn confiğini es dosya yöneticisi ile açın en sonda pia hesap bölümünü göreceksiniz. Onu kendi pia nız ile değiştiriniz.

reply Cevap delete_sweep