Note 7 Alternatifi En İyi Akıllı Telefonlar

Eylül 04, 2016
note 7
Note 7 Yerine Alınabilecek Akıllı Telefonlar

Geri Çağrılan Note 7 Yerine Ne Almalıyım?

Samsung'un yeni çiçeği burunda telefon modeli galaxy note şarj olurken bataryalarının patlaması nedeniyle dev şirket piyasadaki tüm note 7 satışlarını durdurdu. Ve tüm galaxy note 7 cihazlarını fabrikaya tamir edilmek üzere geri çağrıldı. Hal böyle olunca note 7 alıpta tekrardan geri çeviren kullanıcılar için note 7 alternatifi olan üst seviye cihazları listeleyeceğiz. Bu arada note 7'nin geri çağrılması samsung'a milyar dolarlık zarara uğratığını belirtelim. Samsung'un bu hatası bir çok kullanıcının samsung'a olan güveni oldukça azaldı.

Galaxy S7 Edge
s7 edge

Note 7 gibi kalemi olmasada note 7 cihazına en yakın özellikli akıllı telefon galaxy s7 edge'dir. Note 7 ile aynı boyutta ve hemen hemen aynı perfonmas ve de aynı özellikleri sunuyor. Note 7 alternatifi bir telefon arıyorsanız sizlere önereceğimiz ilk telefon galaxy s7 edge'dir.

HTC 10
htc 10

Note 7 den sonra samsung'a olan güveniniz azaldıysa htc 10 alabilirsiniz. Bu telefonun yüksek ve kaliteli veren hoperlörleri, note 7 ye rakip kamerası ve şık metal tasarımı htc 10 almanızın bir kaç avantajı. Note 7 ile aynı perfonması gösteren htc 10 oyun ve eğlence için bire bir akıllı telefondur.

OnePlus 3
one plus 3

Note 7 fiyatının neredeyse yarısı kadar olan bu telefon halen çoğu kişinin almak isteyeceği bir ürün. Saygın ve kaliteli bir şirket olan oneplus, bu modeliyle ucuz ve yetenekli bir telefon ile piyasaya çıktı. Note 7'nin geri çağrılmasının ardından başka telefona yönelecekseniz bu elefonu bir inceleyin deriz.

Note 7 nin bu hatası bir çok kişiyi üzdü. Ama kısa sürede tekrardan satışa sunulacak telefonu hemen almamanızda fayda var. Tekrardan bir sorunun çıkmamasının bir garantisini kimse veremez.

UNUTMA!!! Bilgi paylaştıkça çoğalır..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAYINLAR

BİR SONRAKİ
Next Post »