En Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri

Ağustos 23, 2016
Son zamanlarda insanlar nedense internetten alışeriş yapmayı alışkanlık edinmişler. Hal böyle olunca alışveriş tutkunları ucuz internet alışveriş sitelerine yöneliyorlar. Bizlerde dedik sizler kendinizi yormayın ve sizler için en ucuz çin alışveriş sitelerini listeliyoruz.


Focal Price

Çin menşeli bir site. Daha çok aksesuar, elektronik gibi ürünler üzerine satış yapan bir şirket. 30-50 Tl'ye alabileceğiniz ürünleri bu internet alışveriş sitesinden 2-3 dolar gibi çok düşük fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Fiyatlar uzuc diye gümrüğe takılmaz. Ama kötü yanlarından biri ise ürünlerin Türkiye'ye biraz geç gelmesi.

Focalprice alışveriş sitesine git

TinyDeal
TinyDeal bünyesinde bir çok farklı ürün ve satıcı barındırıyor. Ürün yarumlarına bakarak kendinize uygun ürünleri çok kaliteli ve çok ucuza satın alablirsiniz. Paypal da destekliyor. Bu arada az kaldı paypal Türkiye de açılacak benden söylemesi :) Sitenin tek kötü yanı Türkçe hizmet vermemesi.

TinyDeal alışveriş sitesine git

Best Offer Buy

Eğer teknoloji ile haşir neşir iseniz bu siteyi bilmemeniz çok ayıp olur. Teknoloji meraklıların merkezi olan best offer buy da binlerce teknolojik ürün bulabilirsiniz. Ürünün sizlerin eline ulaşması ise 27 gün falan alıyor.

Best offer buy alışveriş sitesine git

EverBuying
Bu alışveriş sitesinin en güzel özelliği kullandığınız ürünleri beğenmezseniz tekrar geri iade edebilmenizdir. Evet diyelim ürünü aldınız ve 40-70 gün falan kullandınız ve ürünü beğenmediniz. Geri iade etme hakkınız bulunuyor.

Everbuying internet alışveriş sitesine git

Chinavasion

Tek ürün alabildiğiniz gibi toptan üründe alabiliyorsunuz. Ve şöyle de bir güzelliği var; ne kadar toptan ürün alırsanız birim fiyat  o kadar düşüyor.

Chinavasion internet alışveriş sitesine git

Deal Extreme
Teknoloji alanında ürün satan bir şirket. 3-4 hafta içerisinde gelmesi biraz üzücü bir durum olsada güzel bir alışveriş sitesidir. Ve de kargo ücreti olmayan alışveriş sitesidir.

Deal extreme internet alışveriş sitesine git

Aliexpress

Ve geldik en son alıışveriş sitemize. Sizlerinde bildiği gibi aliexpress dünya da tanınan saygın şirketlerden biridir. Gerek müşteri memnuniyeti gerek fiyatların ucuz olması gibi bir çok özelliği ile alışveriş severlerin favori sitelerinden birisidir. Kargo süresi ürünlere bağlı olarak değişmektedir. Ürün 4 gün sonra da gelebilir 4 ay sonra da gelebilir. Birazda şansınıza bağlı :)

Aliexpress alışveriş sitesine gitUNUTMA!!! Bilgi paylaştıkça çoğalır..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAYINLAR

BİR SONRAKİ
Next Post »