Bilgisayarda ki Kayıtlı Wifi Şifrelerini Öğrenme

02:45:00
Pc'nizdeki kayıtlı wifi şifrelerini öğrenmek mi istiyorsunuz? Herkes bu işlemin çok zor olduğunu söyler ama işlem o kadar basit ki siz bile aa bu kadar mı diyeceksiniz.

Bilgisayarda ki Kayıtlı Şifreleri Öğrenme

Evet arkadaşlar, diyelim arkadaşınız çok cimri ve sizlere wifi şifresini göstermiyor. Ve sadece wifi şifresini kendi yazıyor pcnize. Yada komşunuzun wifi şifresini çalmak istiyorsunuz. Okul wifi şifresimi o olmazsa olmaz zaten.

Şimdi detaylı anlatayım. Wifi Password Decryptor programı sayesinde bilgisayarlardaki kayıtlı wifi şifrelerini öğrenebileceksiniz. Az kafanızı çalıştırırsanız wifi şifrelerini bile çalabilirsiniz. Şimdi diyelim komşunuzun wifisi var ve siz bu wifi şifresini bilmiyorsunuz. Sosyal mühendislik + Wifi Password ile rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sosyal mühendislik bir kandırma sanatıdır. Örneğin komşunuza misafirliğe gidersiniz sonra ne bileyim bir şey uydurursunuz dersiniz, intnette çok acil bir işim var bana mail gelecek bizim internet yok acaba internetinizi 5 dakikalığına kullanabilirmiyim, diyebilirsiniz. Artık bu kandırma sanatı size kalmış. Sonra ise komşunuzun bilgisayarına bu uygulamayı yüklüyorsunuz. Yükledikten sonra wifi şifresi sizde :)

Uygulama portable versiyonunu sizlere vereceğim yani flash diskinize atıp hemen çalıştırabilirsiniz. Normal exe bilgisayara kurulumuda var. Wifi Password Decryptor programının kullanımı ise oldukça basit. Programı açtığınızda "Start Recovey" butonuna bastığınızda pcdeki tüm kayıtlı wifi şifrelerini sizlere göterecektir. Kendim bizzat denedim sorunsuz çalışıyor.

Yalnız wifi şifresi öğrenme programını kullanmadan antiviüslerinizi geçici süreliğine devre dışı bırakın. Wifi hack içerdiği için viüs olarak algılıyor 

Bilgisayarda ki Kayıtlı Şifreleri Öğrenme

Bir sorunla karşılaşırsanız yorum kısmında belirtebilirsiniz. Şimdilik görüşmek üzere...


Wifi Password Decryptor İndir

UNUTMA!!! Bilgi paylaştıkça çoğalır..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAYINLAR

BİR SONRAKİ
Next Post »